Miért hazudunk?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hm. A pszichológia megnevezi a titkokat, milyen típusai vannak. A hazugságnak is típusai vannak. Van, amikor azért hazudunk, hogy ne bántsunk meg mást, van, amikor azért, hogy megússzunk egy büntetést, van amikor azért, mert így kényelmesebb az élet. Az őszinteség nagyon jó dolog, magam is őszinte vagyok a családommal szemben, ha tehetem. De sajnos néha jobb hazudni.
2010. márc. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hazugságra néha szükség van. Van olyan helyzet, ha az ember nem hazudik, nagy bajba is kerülhet.
2010. márc. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én szükségből hazudok.

Sajnos elég gázos a családom, s úgy érzem, ha többiek nem tudják mi történik velem, akkor olyan, mint ha nem is lenne...

2010. márc. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hogy kibujjunk dolgok alol és hogy ne mondjunk igazat:)

én nap mint nap hazudok:D

13/f

2010. márc. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt egypár pasis-hazugságom(2db)..szóval h. olyan emberekkel találkozhassak,akivel nem engedtek volna.Volt olyan hazugságom,ami érdekből volt(nem mondhattam egy lány nagymamájának,hogy azért nem barátkozunk az unokájával,mert büdös és ...:S )
2010. márc. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!