Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akadnak ki a csajok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadnak ki a csajok ha hazudunk nekik, mikor ők is ezt teszik?

Figyelt kérdés

A nők abba szeretnek bele amit hallanak,A férfiak pedig abba amit látnak.Ezért sminkelik magukat a nők,és hazudnak a férfiak...

ez csak egyik indirekt módja,ahogyan a nők hazudnak...


2011. máj. 4. 09:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%

Én sohasem hiszem el azt amit hallok......és nem vagyok vakolatos liba sem...

Szerintem vagy mindkét fél hazudik egymásnak vagy egyik sem.....

Ez a "Miért akadnak ki a csajok ha hazudunk nekik" fordítva is igaz...meg miért akadnak ki a pasik ha flörtöl a csajuk egy másik férfival mikor ők is ezt teszik(más lányokkal, ráadásul az közel sem megcsalás9....

2011. máj. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%
maradjunk annyiban, hogy mindenki hazudik, de mindenki felkapja a vizet, ha hazudnak neki. :) pacsi
2011. máj. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%

A hűség és az őszinteség szerintem alap egy kapcsolatban. Ha ez nincs meg és valamelyik fél hazudott az a másiknak rosszul esik. Mert emberek vagyunk és mert érzéseink vannak.

De amiről nem tudunk az ugye nem is fáj...

Ha pedig konkréten arra a vakolatra gondolsz, amit egyesek magukra kennek... hát az az ő bajuk. az meg a te bajod ha ilyennel kezdesz ki és megijedsz tőle, amikor nincs rajta smink...

2011. máj. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
30%
maradjunk annyiban, hogy mindenki hazudik, és mindenki felkapja a vizet, ha hazudnak neki. :) pacsi
2011. máj. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 napietus ***** válasza:
mondjuk alapvető dolgokban ne hazudjon, de az hogy először mindenki a jobik oldalát mutatja, normális. ha nem így lenne, már rég kihalt volna az emberiség :) egyébként az a pasi, aki a sminkbe szeret bele, megérdemli a sorsát :) akkor már a fűző vagy a push-up melltartó nagyobb "átverés" :P
2011. máj. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

Aha! Értem már! A hazudós nők sminkelnek szép frizurát csináltatnak, ápoltak, parfümöt használnak, csinin, előnyösen öltöznek, hogy direkt megtévesszék szegény férfiakat.

Az őszinte pasik ezzel szemben két számmal nagyobb, pólókban, igénytelen nadrágokban lötyögnek, loboncos, vagy tüsire lenyírt hajjal attól függetlenül, hogy jól áll-e, vagy borzasztóan, hagyják, hogy minél több pattanás virítson a képükön, nehogy megtévesszenek valakit, azzal, hogy megpróbálnak magukhoz képest a legelőnyösebben kinézni! Fő az őszinteség. XDDD

2011. máj. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
ez csak egy idézet,nem szó szerint kell érteni,a lényeg az,hogy aki sok sminket rak magara az másnak,szebbnek akar látszani mint amilyen,de ez sokszor forditva sül el.De ha egy nő olyan ruhát vesz fel ami neki jól ál,az nem számit "hazugságnak" mert aval csak kiemeli a szépségét.De a smink az más tál tészta szerintem.
2011. máj. 4. 11:08
 8/19 napietus ***** válasza:
52%
a jó smink is arra jó, hogy kiemelje ami előnyös, és elfedje, vagyis inkább elterelje a figyelmet arról, ami nem az. pl. ha valakinek szép a szeme, azt hangsúlyozza. ha túl markánsak a vonásai, megfelelő helyen felvitt pirosítóval, jó frizurával optikailag lágyítja. tehát pontosan, mint egy jól megválasztott ruha. itt persze nem a színpadi sminkre, maszkírozásra gondolok, hanem egy általános akár hétköznapi, akár alkalmi sminkre.
2011. máj. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%

11:08

Jól van, csak gonoszkodtam. :)

De a jó smink (és nem a kilónyi vakolat!) is az előnyös tulajdonságok kiemelésére szolgál. Ha valakinek szép a szeme, kiemeli egy kis szemceruzával, vagy szemfestékkel, hogy rá irányítsa a tekintetet, vagy a szájára rak egy kis rúzst, vagy szájfényt, esetleg egy-két pattanást elfed korrektorral.

De még a push-up melltartó sem akkora átverés, mert nem növeli a mellméretet, inkább megakadályozza, hogy a ruha (mondjuk egy sztreccsesebb felső) lenyomja, így ruha alatt is szép tartása van a mellnek.

Az ilyesmi szerintem attól függ, mennyire viszi túlzásba az ember.

2011. máj. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Most nem azért de férfiként tényleg azzal kéne foglalkoznom melyik hajviselet áll a legjobbal? Segítek. Amelyik kényelmes, ahogy ruhából is. Nem divatos és nem a legelőnyösebb? Lesz@rom.
2011. máj. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!