Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azok az emberek, akiknek nem...

Azok az emberek, akiknek nem jó az élete, és akiknek nincsenek barátjaik, akiknek nincs kivel beszélniük, akik legszívesebben öngyilkosok lennének, miért nem kezdenek el itt ismerkedni egymással?

Figyelt kérdés

Hány, de hány olyan kérdés volt, amiben az állt, hogy mennyire rossz a kérdezőnek az élete, hogy nincs senkije, hogy magányos, hogy mindenki utálja, és hogy nincs kedve már élni sem. Akkor ezek miért nem fognak össze és barátkoznak össze itt? Hiszen hasonló típusúak, lehet életük párját találnák meg. De nem hiszen, hogy valaha is történt olyan, hogy két ilyen személy fölvette volna egymással a kapcsolatot. Miért nem? Emberek, miért nem kezdtek el beszélgetni a másikkal, a sorstársatokkal?

Mi akadályoz meg ebben titeket?


2015. aug. 2. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem érzed át a problémájukat. Előbb értsd meg őket, aztán adj tanácsokat
2015. aug. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdés jó. Annak idején amikor nehéz helyzetben voltam, próbáltam itt (is) beszélgetni ilyen emberekkel. De nem voltak nyitottak rá...
2015. aug. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"Nem érzed át a problémájukat. Előbb értsd meg őket, aztán adj tanácsokat"


És ha megértem őket? Akkor mi van? Azt még mindig nem fogom megérteni, hogy ezek a hasonló típusú, hasonló gondolkodású, és egy cipőben járó emberek miért nem kezdenek el kommunikálni egymással.

2015. aug. 2. 17:37
 4/9 Trevor. ***** válasza:

Engem semmi, mert szerencsére semmi gond nincs az életemmel, ha éppen rossz kedvem lenne, akkor leiszom magam és másnapra minden rendben :D (csak a fejem fáj :D).

Komolyra fordítva a szót: Nem tudom. Talán nem akarnak, vagy nem is gondolnak erre a lehetőségre.

2015. aug. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én próbáltam, nem jött össze a dolog :)

Azért megölni nem fogom magam mert hülyeség lenne ilyen fiatalon majdcsak jó lesz nekem is :)

19/F

2015. aug. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én is próbáltam ismerkedni, de nem jött össze, sőt kihasználtak.
2015. aug. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5. 6. válaszolók, ismerkedhetnétek egymással, még a %-otok is ugyan annyi.
2015. aug. 5. 23:24
 8/9 anonim válasza:
Végül is... én benne vagyok. Bár én is fiú vagyok, de beszélgethetünk. Írj rám 5-ös ha akarsz dumálni!
2015. aug. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én is szívesen beszélgetek veled😄
2015. aug. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!