Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha folyton egymással csókolózó szerelmespárokat látva meghasad a szívem és bedepizek és legszívesebben sírnék, ha tudnék fiú létemre?

Figyelt kérdés
Tudom gáz, de ez van. Valahogy mélyen érint a dolog. Érzelmes típus vagyok amúgy is, mindig vágytam egy lányra, akivel szeretjük egymást, de nekem sosem volt szerencsém a lányok terén, ennek több oka van, de a lényeg, hogy egyre jobban megvisel, ahogy telnek az évek, ha szerelmespárokat látok és főleg, ha egymást falják is meg ölelgetik. Én is úgy szeretnék egy lányt ölelgetnii és csókolni, bár tudom nem vagyok a lányok álma testi adottságaim miatt.
2013. márc. 3. 02:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha a külsőd miatt nincs önbizalmad, akkor tegyél ellene, ne itt sírj!
2013. márc. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

Pl ne írd ki többet ezt a kérdést... Amúgy ezt a kérdést egyszer elmentetted, és mindig bemásolod (apróbb módosításokkal), vagy minden alaklomból saját kútfőből alkotod?

Miért nem keresel nőt?

2013. márc. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én szeretem nézni őket, tök aranyosak:D főleg akiken látszik, hogy tényleg nagyon nagyon szeretik egymást :)
2013. márc. 3. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4es nél a pont,ez már tényleg nagyon unalmas.
2013. márc. 3. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
miért lenne unalmas? inkább az a sok állat az unalmas, aki nagyközönség előtt falja egymást. undorítóak. én párszor már leordítottam ilyenek fejét. az a vicc, nem mertek visszaszólni sem és teljesen megszeppentek. szóval nyugodtan tanítsd illemre őket, mondd meg nekik h máshova menjenek. ha a szívedből mondod nekik, kiadva a dühödet, jól megszeppennek. és igazad is van!
2013. márc. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
SynysterGates, akkor tegyél be ilyen filmeket és azokat bámuld. ugyanis van némi illemtan, h az utcán mit illene és mit nem illene tenni. komolyan, kiadásban megjelent etikett könyv is leírja, hogy ezt nem illik, ahogy pl. nem illik egy üzletben sem hangosan énekelni pl. neonáci dalokat.
2013. márc. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne nézz oda. Veled van a probléma, nem velük.
2013. márc. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Annak ellenére, hogy a válaszom megsértette a kicsi lelked és jelentetted, még mindig úgy gondolom, hogy szedd össze magad, sportolj, fogyj le vagy járj kozmetikushoz, tehát oldd meg a problémát és fejezd be a sírást!!
2013. márc. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te komolyan leordítottál egy szerelmes párt? És nem mertek visszaszólni? Nahát! Valószínű rájöttek, hogy hülyéknek nem érdemes válaszolni, hanem jobb rájuk hagyni. És Te papolsz illemről meg etikettről? Gratulálok.
2013. márc. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 BalaZS7 válasza:

a két veszekszőnek üzenem hogy írjátok priviben vagy bunyózzátok le...

a kérdőnek: ne arra gondolj hogy szeretik egymást és neked meg nincs kit ..hanem hogy Lesz...amugy meg tudlak érteni én is érzelmes vagyok ilyen téren. főleg mikor egyszer előttem ment el meg csókolt meg egy srácot akit már egy jófél éve szeretek..nekem is rosszul esett.. na de mindegy gondolom ez nem nagyon izgat.

2013. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!