Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 13 éves vagyok és 85B-s a...

13 éves vagyok és 85B-s a mellem. Ez normális?

Figyelt kérdés
158 cm (igen, tudom kicsi vagyok) viszont kicsit duci is.. Olyan 65 kg, vagy több. Ennek ellenére van alakom. Aggódnom kéne?

2015. aug. 2. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Mutass képet! Látatlanba elég nehéz...
2015. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Jah, szerintem is képet... :D
2015. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Teljesen átlagos méret, majd idővel nőni fog hidd el. Mit akarsz, én 18 éves vagyok és 153 cm. XD Kezdj el rendszeresen mozogni, különben még több kiló leszel! Nem mutat jól az alacsony és kövér alak. Most még nem vagy kövér, de egy pár kiló és aztán nincs megállás.(én átmentem ezen) Nagyon nehéz lefogyni, ezért inkább most vágj bele a mozgásba! Nem akarlak kritizálni vagy ilyesmi, de tegyél a jövődért. :)
2015. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
[link] itt egy kép rólam
2015. aug. 5. 09:59
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Örülj neki! Sok NŐ csak álmodik arról, h 85/B-s melle legyen. ;) Ha zavar, h duci vagy, akkor pedig sportolj valamit. (Bár szerintem még bőven fogsz változni testileg, mert fiatal vagy.)
2015. aug. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
A kép alapján nem tűnik sem túl kicsinek, sem túl nagynak a melled. Arányos. Sztem no para.
2015. aug. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Két centivel vagyok nálad magasabb, és 11 kilóval könnyebb de nekem meg C kosaram van.

Persze, hogy normális.

Akkor baj, ha egyhuzamban, esetleg folyamatosan akár hirtelen is hatalmasra nő.

2015. szept. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyéltalán nem nagyok. Remélhetőleg még sokat fognak nőni.
2015. szept. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!