Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Merjek megint ministrálni?

Merjek megint ministrálni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. 2014 decemberébe kezdtem el ministrálni kb. 4 hónapot ministráltam. utána eltört a kezem és gipsz volt rajta utána meg kellett műteni a kezem és megint gipsz utána megint műtét és így eltelt 3,5-4 hónap amióta nem ministráltam és nem is abba a templomba jártam ebbe az időszakba. most mit csináljak merjek e megint mármint hogy akkor mit gondolnak meg ugye 16 vagyok és álltalában kissebbek szoktak. mit csináljak ministráljak vagy többet már ne? (mindig ez volt a vágyam és amikor végre először ministráltam nagyon boldog voltam)

2015. aug. 4. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szereted, csináld nyugodtan. Nálunk gimis-főiskolás fiúk ministrálnak kislányokkal együtt. Ne aggódj :)
2015. aug. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan megkérdezheted, mehetsz-e. Ezzel nem veszíthetsz, legfeljebb azt mondják, hogy ne menj. (De akkor meg megkérdezheted a másik templomban is.) Szerintem szinte biztos, hogy megengedik, és nem hiszem, hogy haragudnának rád.
2015. aug. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdekes vágynak. :D
2015. aug. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!