Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megint mélyponton vagyok mit...

Megint mélyponton vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés

Próbáltam "új életet" kezdeni, újult erővel, célokkal, nem sikerült. Az osztályban nincsenek barátaim, és erről én tehetek. Benne voltam egy társaságban, de elszigetettem magam. Mindenkinek van eg párja, akivel nagyon jóban van és nekem nincs. Ma pl nagyon rossz kedvem volt, nem mentem oda ssennkihez, egyedül ültem a szünetekben és láss csodát senkit nem érdekel. Pedig régebben tőlem volt olykor hangos az osztály.. Annyira be vagyok fordulva hogy más téren is elment az önbizalmam. Pl. a színművészetiről is képes lennék lemondani, mert meggyőződésem, hogy nem vagyok jó, pedig amikor van önbizalmam, még szerintem sem vagyok rossz. Így hogy ennyire magam alatt vagyok, nem igazán foglalkozom azzal h pl mit eszem, ezért egyre csak hízok, még így is az "elfgogadható" kategóriába tartozok. A tanulásra sem nagyon figyelek oda, pedig még csak 10-es vagyok de régebben az érettségire készültem fejben, meg valamennyire gyakorlatban is... Úgy érzem hogy ez ennél már csak rosszabb lesz.. Mert ez egy ördögi kör, és most megint itt vagyok, a mélyponton.. Azzal nyugtatgatom magam, hogy majd új suliba megyek és ott új életet kezdek (ugyan tudom, hogy ott is ugyanezek a problémák fognak elpjönni, ha nem változtatok rajtuk), de ehhez nincs elég lelki erőm. Egyszerűen mindenkinek jelentéktelen vagyok. Az összes "barátom" az osztályban lsez*rja a fejem, az egy jó barátommal kb hetente találkozom csak és neki is megvan a saját élete, az eddigi régebbi barátaimtól mind eltávolodtam... Nagyon nem tartom akárhova is tartozónak magam.. Egyszerűen egyedül vagyok, egyes-egyedül, mindenkitől irigylem a boldogságát, flegma vagyok, és minél inkább befordulok annál nyersebb, lemondóbb és csendesebb.. Már nincs hova menekülnöm, eddig mindig volt sulin kívül olyan barátom akivel mindennap lehettem de ez nincs meg... A színészettel voltak terveim még hetekkel ezelőtt, drámákat olvastam, tételeket dolgoztam ki, meg egy csomó castingra jelentkeztem, jövőhéten indul egy társulat ahová felvettek ahol a topon kéne lennem hogy új barátokat szerezzek de már ehhez sincs erőm úgy érzem... Egyszerűen elterveztem hogy holnap holnapután ellógom a sulit és ennyi.. a suliváltáshoz nincs elég bátorságom és így csak lógok a levegőben..

16L


2013. nov. 20. 16:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyszerűen azt érzem az osztályban, ami a fő bajom, hogy senkinek nem vagyok fontos, mert ugye mindenkinek van egy legjobb barátja... A rossz kedv miatt nem tudok benne lenne a poénokban amik szerintem olykor már túl sokak, idegesítőek... De általánosban is ez volt.. Hogy én voltam a kívülálló, aki úgy mindenkivel elvan de gy nagyon senkivel, aki azt hiszi hogy érettebb, lenézi a többieket és vár valamit (én akkor a gimit vártam, mert csak 1 év volt hátra). Most meg nem várok semmit mert tudom h még 2 és fél év, ezért megrémülök hogy jó ég mi lesz velem és a suliváltáson gondolkozom.
2013. nov. 20. 16:56
 2/3 anonim ***** válasza:
És mi a problémád? Mert ez az egész kb. rinyálás. Jaj nem foglalkozik veled senki... Ne ülj be a sarokba sajnálni magad, hanem menj oda a többiekhez dumálni, nevetni, csináljatok közös programot. Mindenkinek van jobb dolgoa, mint az orrát állandóan lógató embert tutujgatni. Kapj már az agyadhoz!
2013. nov. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a leghasznosabb, ha felajánlod a szerveidet, és átnyújtod...
2013. nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!