Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ennyire megváltozhattam, vagy...

Ennyire megváltozhattam, vagy rajtam kívül van még valaki, akit szintén nem ráz meg egy brutális haláleset sem?

Figyelt kérdés

Itt most nem rokonra gondolok, hanem amit a híradókban lehet látni, vagy a neten lehet olvasni történeteket. Youtuben is van fent sok ilyesmi videó, amikben reped szét a pasi feje, meg hasonlók. Nos én szeretem az ilyen videókat, vagy ha nem is a "szeretem" a legjobb szó rá, egyszerűen nem döbbent meg, van amin barátnőm öklendezett, az nekem vicces volt.

Nem tudok együttérezni az emberekkel, még ha egy barátnőmnek van valami baja, és sír, akkor is vigasztalom, és talán én tűnök a legmegértőbb embernek, de legbelül örülök a bánatának. Ellenben az állatokkal mindig szimpátiát éreztem, vegetáriánus vagyok és őket sose tudnám bántani, és nézni sem ahogy szenvednek. De az emberekkel máshogy van. Barátaim, vagy hugom is zavar, mikor boldogan mesél egy jó élményéről, és azt kívánom magamban, hogy szakítson a barátjával, vagy bár ne érezte volna ilyen jól magát. barátaimnak meg dúrvábbakat is. De kívülről továbbra is segítőkész vagyok, és mosolygok, kedvesnek tartanak, de igazából nem vagyok az.

Kiskoromban más volt a helyzet, mindig csodálkoztam, hogy az emberek miért beszélik ki, bántják egymást. Nem volt bennem sosem gyűlölet, de ez megváltozott. Általánosban 3.-ban elkezdtek csúfolni az alakom miatt, ami tovább fajult, hogy átmentem városi suliba, ott azért mert más voltam, 12 évesen nem voltam az a nagyképű liba, az volt a gond. Most nem részletezem, mert hosszú lenne, de 7-8. osztályban végig az öngyilkosságon járt az agyam. Most gimiben már nem csúfolnak semmiért, de nem tudom elfelejteni a sok gonoszságot amit kaptam, utálom az embereket, ha látok valakit az utcán, ismeretlenül is negatív dolgokat gondolok róla. De mosolygok és kedves vagyok mindenkivel, de csak azért mert nem akarom hogy megint elkezdődjenek a csúfolások.


2010. márc. 7. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

ez érdekes.

én is nagyjából ilyen vagyok.

mármint a múlt szinte teljesen ugyanaz..meg néha én is belülről teljesen mást gondolok mint amit kimutatok.

jó látni hogy nem vagyok egyedül!

2010. márc. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az idegenekkel ne legyen előítéleted, mert sosem tudhatod mikor találkozol egy igazán rendes, önfeláldozó, nem kétszínű kedves emberrel. Ilyen is létezik néhány hidd el. Nem sok, de azért elvétve van 1-2 :)

Ne utáld a hülyéket, mire jó ha utálkozol?

Inkább csak becsüld meg a normálisakat.

2010. márc. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se szívem csücskei az emberek, engem is jó pár évig aláztak, ami nem múlt el a fejemben.

Idegenekkel én sem törődök, nem érdekel, ha bármi szerencsétlenség is történik, akár nagyobb tömegekkel sem. Örülni kifejezetten nem örülök a bánatoknak, csak nem érdekelnek a világfájdalmak.. Velem se foglalkozott senki annó, én minek tegyem ezt?

Az állatokban sokszor intelligensebb vonásokat fedezek fel, mint az emberekben.

2010. márc. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

Nagyszerű, ezért tartunk ott, ahol tartunk.

Ilyen önző, gusztustalan emberrel ne hozzon össze a sors. Tudod ezt kétszínűségnek nevezik. Hogy vagy képes az állítólagos szeretteid kárán örvendezni? És rosszat kívánni nekik? Mert hogy egy vadidegen nem érdekel, nade a barátnőd, a családod?

Belőled valami pszichopata tömeggyilkos lesz.

2010. márc. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
És még valami: engem kiskoromban csúfoltak, aláztak, VERTEK, de nem a világra haragszom ezért, hanem arra az egypár emberre. Lehet, hogy zárkózottabb lettem, nem vetem senkibe se könnyen a bizalmam, de aki elnyeri, azzal nem vagyok ekkora tahó, mint te.
2010. márc. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%

utolsó: egyetértünk. :)

kérdező: menjél csecsenföldre, ott találsz neked való társaságot.

2010. márc. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
sajnos én is így vagyok ezzel pedig ez undorító :'(
2010. márc. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én teljesen megértelek. :O Én velem is hasonló dolog van (bár én nem tudom nézni a kínzós dolgokat), de sokszor gondolom azt, hogy jó lenne, ha valami rossz dolog történne ezzel meg azzal... ennyire szemétláda lennék? :S de én nem akarok rosszat senkinek, és mégis....
2010. márc. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Végül is könnyebb az állatokat szeretni, mert nekik nincsenek bűneik. Sok ember szereti őket jobban embertársaiknál.
2010. márc. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Úgy az emberiséget és a társadalmat, mint egy komplett dolgot, jómagam is gyűlölöm, nehezen bízom meg valakiben és én is jókat röhögök ha mondjuk valaki a TV-ben meghal, vagy balesetet szenved és mondjuk bedobok egy "így járt", vagy "sz*r ügy" kommentet még mellé. Az állatokat én is szeretem, de nem vagyok annyira zárkózott és kétszínű mint a kérdező. Ha valakiben látok valami jót, azt tudom értékelni. Számomra fontos az őszinteség, így igyekszem mindíg az lenni - még ha ez kegyetlen is mással szemben esetleg.


19/F

2010. márc. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!