Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ugye attól még nem leszek...

Ugye attól még nem leszek meleg, ha szeretem más lányok alkatát, arcát, testét nézegetni?

Figyelt kérdés

Magamban megállapítom, hogy "de jó teste vaaaan!" és elég sokszor csinálom ezt. Ugye ettől még nem vonzódom a saját nememhez?

15/L



2015. aug. 10. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem:)
2015. aug. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A volt barátnőm is megnézett más lányokat, de ettől nyilván nem volt az, hiszen velem volt szerelmi kapcsolatban. Szóval nyugi, amíg nem érzel irántuk, nem vagy meleg. :)
2015. aug. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem legalábbis ameddig csak ennyi van akkor nem
2015. aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyan már. Ez teljesen természetes és normális dolog. Az lenne beteges, ha ezt valaki már homoszexualitásnak nevezné.
2015. aug. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ugyanezt csinálom mindig megnézem a lányok testét, de nem vagyok meleg!



23/F

2015. aug. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De.igen melegebb leszel mint a nap. Kis csira fajzat.
2015. aug. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
elárulok egy nagy titkot, meleg "férfi" létemre én megnézem a nőket(mell, popsi, arc) és eltudom dönteni, hogy melyik szép és melyik nem (ettől én még meleg vagyok). Szal nem, ez nem a melegség jele, addig a pontig amég nem máshogy vélekedsz a dologról. (ha pl nem csak megnézném, hanem több is történne akkor már biszexuális lennék)
2015. aug. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Konkurencia. Persze, hogy megnézed a konkurenciát.
2015. aug. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!