Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Sokszor nem tudom...

Mit tegyek? Sokszor nem tudom mit érzek és affelé megyek hogy a férfiakat szeretem! Nem tudom eldönteni a dolgokat de inkabb efelé hajlok. Főleg hozzam hasonlo emberek es melegek válaszát várom! Ti mit éreztek?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 6. 20:16
 1/2 anonim válasza:
Voltak már meleg barátaim, most is van egy. Jó magam is sokszor megkérdőjelezem nemi irányúltságomat, egyszerűen úgy érzem, nincs olyan, hogy csak fiút vagy csak lányt tudsz szeretni. A szeretet egy olyan fogalom, amit kevesen tudnak átérezni igazán. A szeretet nem csak az lehet, amikor egy fiú szeret egy lányt. Vagy egy lány a fiút. Egyszerűen szerethet egy fiú egy fiút is és egy lány a lányt is. Mert ilyen a szeretet. Nem határolhatod be. Érzed. Ha te azt érzed, hogy a fiúk felé vonz a szíved, hát ne engedd, hogy bármi megfélemlítsen. Engedd, hogy az legyél, aki valójában. Ha még sem vagy benne biztos, idővel úgyis változik. Ez nem egy veszélyes játék. Kipróbálhatod. A dolgok azért vannak az életben. Kipróbálni. Élni. Rájönni, neked mi a legjobb. Rájönni arra, Te ki vagy. Tudod, ki vagy? Hát ezt kell kitalálnod. Semmi baj nincs, ha meleg vagy. Tudod, szerintem a melegeknek kicsit ragyogóbb a szívük. :) A legtöbbje nem előítéletes. Pont ezért. Mert jó maga is más "szabályokkal" él. Mert tudja, hogy saját magát is elítélhetné, ha mással megteszi. De nem teszi. Barátságos. Befogadó. Legyél ilyen ember, én azt kívánom. Nagyon sokan vannak oda kint, akik szeretnének téged bárhogyan. Akik befogadnak. Akik elfogadják a döntésed. Írj nyugodtan privátba is, ha szeretnél erről beszélgetni valakivel nyíltan és őszintén. Felőlem valahol máshol is felvehetjük a kapcsolatot, facebook-on esetleg, de ha az elején szeretnél "névtelen-képtelen" maradni, azt is megértem. De tudnod kell, hogy én azok közé tartozom, aki semmivel se néz rád máshogyan, csak mert lehet, hogy meleg vagy.:) Tudok neked ajánlani egy fantasztikus sorozatot is, amiben a kedvenc párom két fiú, és egyszerűen imádom azt a kapcsolatot ami közöttük van. Esetleg ilyenekkel eltudod dönteni, mit akarsz. :)
2015. ápr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megláttam a kérdést. Úgy gondoltam erre kellene valamit írnom, de az 1-es annyira szépen, frappánsan összefoglalta, hogy csak bólogatni tudok. Minden "szava igaz". Megnyugtatott, hogy vannak még jó emberek.
2015. ápr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!