Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek hogy az a facebooko...

Robi22 kérdése:

Mit tegyek hogy az a facebookos barátnőmnek ne legyek egy idő után unalmas? Nagyon sokat írtunk már egy mással nagyon sok szívet, és sokat írtunk mar egymásnak hogy szeretlek már kezd unalmas lenni ti milyen témát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
hogy én nagyon sokat segítsek neki abban hogy vidám legyen a napja már csak attól hogy ráírtam! Ugyan is egy nagyon nyitott és vicces személy vagyok. És hogy az érdeklődése is megmaradjon írántam

2015. aug. 11. 16:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és még nem találkoztunk.
2015. aug. 11. 17:02
 2/10 anonim ***** válasza:
És nem is tudtok találkozni? Mert az lenne a legjobb. Amúgy mi vicces, idióta videókat küldözgetünk egymásnak, ha éppen kifogytunk a témából:)
2015. aug. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hello! :D Nos először is kösz szépen hogy válaszoltál, Háát találkozni azt nem igazán lehetne mert ugyan is én Hungarian-ban élek ő meg, Szerbiában! xD De tényleg jó lenne.Amit egyébként tervezek. Ez Nála nem hiszek hogy bejönne.
2015. aug. 11. 19:56
 4/10 A kérdező kommentje:
* Nem hiszem hogy bejön a videó
2015. aug. 11. 19:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Hmm..hát kár...akkor filozofáljatok az élet nagy dolgairól:D Küldj képeket, hogy mit csinálsz éppen, vagy ha valami vicceset látsz. Amúgy nem hiszem, hogy unalmas lennél, a személyiségednek is elégnek kéne lenni, hogy ezt megakadályozd;)
2015. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt szeretném nála elérni hogy ne csak egy mindennapos, unalmas legyen neki....
2015. aug. 11. 20:02
 7/10 A kérdező kommentje:
Hmmm!:) Nos kösz szépen a gyors válaszért egyébként ez nem is rossz ötlet, amúgy az a gond hogy nem igazán tudom hogy mi az amitől naponta fent lehet tartani az """érdekes srác""""" fogalmát nála xdddddd
2015. aug. 11. 20:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát...azt így én se:D Érdeklődési kör?
2015. aug. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Főzés
2015. aug. 11. 20:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor küldj neki recepteket:D A főzéshez nem értek
2015. aug. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!