Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan hogy valaki, halálra...

Van olyan hogy valaki, halálra unja magát akkor is ha pörög az élete?

Figyelt kérdés
Mert velem pont ez van, már lassan akkor sem érzem magam jól ha bulizok, semmi nem motivál, egész nap fekszek az ágyban ha nincs mit csinálnom, de ha van is, akkor se érzem hogy lenne értelme bármit is csinálnom

2015. aug. 13. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Válaszút elé érkeztél, vélhetően nemsokára megtalálsz valamit, ami igazán érdekel.
2015. aug. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kiégtél. Menj el buddhista szerzetesnek.
2015. aug. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Uhh már gondoltam arra is hogy budhista leszek :) de nem jött be XD azért köszi :)
2015. aug. 14. 08:38
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja mondjuk akkor is ha kiégtem, mit tudnék most tenni, nemérzem magam másképp, és zavar hogy semmi nem köt le, minden unalmas, 17 évesen hogy lehet eggyáltalán kiégni, ennek nem így kéne működnie
2015. aug. 16. 18:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, hogy csak 17 vagy.

Lehet, hogy tartalmatlan az életed.

Keress tartalmas dolgokat, mondjuk olvas el egy jó könyvet.

2015. aug. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát, szerintem nem rossz az életem, a maga módján, van munkám, vannak barataim, járok bulizni, csajozni, de egyszerűen semmi, a könyv meg olyan nekem mint valami büntetés, nem lehet annyit végigszenvednivégigszenvedni.
2015. aug. 17. 20:13
 7/7 luthgorlein válasza:

hat igen velem is ez van egy cipobe jarunk :D

hiaba megyek egesznap mindenhova hiaba tartalmas a nap vegen ugyis vegiggondolom a mai torteneseket es elmondom magamnak hogy milyen unalmas vagyok :D

2016. dec. 13. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!