Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ugye arról nem én tehetek ha...

Ugye arról nem én tehetek ha az anyám gyakorlatilag halálra eszi magát?

Figyelt kérdés

Én fiú vagyok, anyám nagyon kövér. Nem akar lefogyni. Mondogatja, hogy diétázik meg ilyesmi, de nem tesz érte semmit, sőt eszik eszik és eszik. beszéltem vele szépen, csúnyán, olyan is volt hogy kidobtam a kaját, vettem fogyasztó teákat neki, hogy legalább azokat igya, hogy kevesebb legyen..de hiába, mindig vita lesz a végén belőle és persze ugyan úgy enni is fog.


Mit tudok tenni? Azt nem is mondom, hogy mennyi betegsége van már most 48 évesen. Cukorbetegségtől kezdve minden..egyszerűen nem tudom nézni. És pedig muszáj, mert úgy is az van amit ő akar. Azt szeretném, hogy sokáig éljen, és ilyeneket is mondok neki, hogy nem fog élni sokáig ha nem hagyja abba az evést. De nem foglalkozik vele.


Mit tegyek?


Mit tegyek?


Mit tegyek??


2013. okt. 24. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem te tehetsz rola, az anyukad felnott no, es o felelos a sajat eleteert.

Sajnos, ha o nem latja be azt, hogy ez nem vezet jora, es nem tesz sajat maga semmit se, akkor sokat te nem tehetsz.

Esetleg csak azt tehetned, hogy probalsz vele elbeszelgetni, hogy miert eszik ennyit, miert jo ez neki..probalod megerteni,

vagy probald ravenni, hogy egyutt menjetek el mozogni, setalni, vagy kitalalni vmi kaloria szegenyebb recepteket..

vagy talaljatok ki, hogyha sikerul X kilot lefogynia X idore, akkor kap egy jutalom utazast vagy vmit amit szeretne (persze ne étel legyen az)

stb....

2013. okt. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azt javasolnám próbálj a lelkére hatni.Arra gondolok sajnáltasd önmagad,beszélj arról mennyire szereted őt,és mi lesz veled ha ő meghalna!Az anyák a gyereküköt-többnyire-jobban szeretik szinte mint önmagukat.Ezért a gyerekük kedvéért- talán -belátja hogy a vesztébe rohan.
2013. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fosasd meg.
2013. okt. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vágd le XDDD
2014. jún. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!