Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti is éreztek néha így?

Ti is éreztek néha így?

Figyelt kérdés
Néha csak spontán fura érzés tör rám. A semmiből csak úgy tele lesz az agyam és mindenből elegem lesz. Nem tudom hogy ez normális e. Kb egy honapban egyszer csak úgy ki kell ürítenem az agyam át kell rendeznem a szobám meg kell szabadulnom pár cucctól helyrerakni és kitakarítani mindent körülöttem és magam is. Mondjátok hogy nem én vagyok az egyetlen könyörgöm.

2015. aug. 15. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Néha jó a váltás, de nem havonta. Nekem az utóbbi időben gyakrabban voltak ilyen "mindenből elegem van" pillanataim. De pontosan tudom, hogy mi az oka. Észrevette a környezetem is, elmartam magam mellől egy szimpatikus lányt. (egy nagyon komoly baleset a szerencsén múlott) És most előjönnek az emlékek, hogy mi lett volna, ha... Természetesen most kell a (majdnem) balesettel kapcsolatos dolgokat végeznem, így kicsit felkavaró. Akkor nem viselt meg ennyire. Ha szükséges, akkor pszichológus, de nem hiszem, hogy ennyire komoly.


Voltak már korábban is megunt dolgaim, amiken változtattam, de nem havonta, ahogy írtam is.

2015. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak/voltak ilyen gondjaim és engem a sport húzott ki a nehéz helyzetekből !!!

Mindenképp keress magadnak te is egy rendszeres elfoglaltságot, amit tényleg szeretsz !!!

Én sportolás közben, teljesen ki tudok "kapcsolni", egyébként, ha elmész egy pszichológushoz, ő is ezt fogja neked ajánlani !!!

Nekem is ők ajánlották... :)

2015. aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!