Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, ti is éreztek olyat...

Kismamik, ti is éreztek olyat mintha remegne a baba a pocakban? Olyan fura érzés néha amiket csinál.28hkm

Figyelt kérdés
Néha olyanokat csinál a drágám hogy magam is megijedek,mintha remegne,akkor van hogy annyira a hólyagom csikarja hogy eléggé fáj vagy nemis tudom,van hogy hirtelen megugrik egy nagyot,első baba,elég sokat ficereg hálaisten..mondjuk a zenehallgatásra minha bekergülne,összevissza ugrál tolja magát,gondolom nemtetszik neki vagy nemtom.De ez a beremegés..másnak is vannak hasonló furcsaságok?

2015. jan. 16. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, volt ilyen nekem is, első és második terhességkor is. Az is előfordulhat, hogy nem ő remeg, hanem egy ideget megnyom, ami ilyen remegést idéz elő.

De amúgy bármire képesek, nagyon ficánkák tudnak lenni odabent. :)

2015. jan. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
huh háth engem néha beijeszt h miez a remegés:/ :D
2015. jan. 16. 11:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is "remeg" olykor, olyan, mintha összerezzenne, megijedne valamitől, lehet rosszat álmodik. 35 hkm
2015. jan. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a 27. hetet nyomom, szintén első baba, és én is tapasztaltam ilyen remegést. De csak 1-2 másodpercig tart, fogalmam sincs mit csinálhat...viszont örülök, hogy más is tapasztalt hasonlót, mert akkor ez normális. :)
2015. jan. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nálam se hosszu ideig tart hálaisten,csak fura,és háth néha ijesztő
2015. jan. 16. 12:13
 6/8 anonim ***** válasza:
én is örülök a kérdésnek mert nálam is előfordul ez a remegés és még sose hallottam erről ezelőtt hogy másnak is volt
2015. jan. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha vibrálásra emlékeztető a remegés, akkor érdemes megnézetni orvossal. Engem figyelmeztetett az orvos, hogy ha vibráló mozgás érzek, az utalhat arra, hogy csomóra kötötte a köldökzsinórt.
2015. jan. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Épp ma voltam 4D ultrahangon, ahol minden szépen látszódott, a köldökzsinór is. Nincs összecsomózva szerencsére, de babám sokszor remeg, vagy valamelyik ideg...nem tudom, de szerencsére nem a köldökzsinór miatt van.
2015. jan. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!