Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan vegyem rá magam a...

Hogyan vegyem rá magam a takarításra tanulásra rendrakásra? Teendőkre amiket meg kell csinálni de nincshozzá kedvem?

Figyelt kérdés
mindig nehezen veszem rá magamat bizonyos dolgokra pl elhatározom hogy elmegyek tanulni,dee előtte még megeszek egy pirítóst és befejezem ezt a dr csontot. megnézek még egyet mert még van időm de utánna már tényleg felmegyek tanulni! ezekután vége lesz annak a résznek is de még csinálok magamnak egy bögréssütit és kidekorálom a szobámat így elmegy egy nap és csak halogatom az egészet és hülye maradok. a rendrakásnál sem könnyebb a helyzet az is mindig elmarad és örökké rumli van nálam. Tudom én hogy sokan szenvednek hasonló problémával de ha valaki tudna nekem egy használható megoldást adni. (most is éppen ide írom ki ezt a kérdést ahelyett hogy csinálnám a dolgomat)

2015. aug. 17. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok. Annyit tudok javasolni, hogy csinálj egy aránylagos, szabad, de szervezett napirendet. Idővel nem lesz nehéz tartani.
2015. aug. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én pedig a kérdésedet olvasom a rendrakás helyett...

Akarat kéne hozzá és időbeosztás

2016. jún. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!