Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelenthet ez a vissza...

Mit jelenthet ez a vissza térő álom?

Figyelt kérdés

Tavaj oktober ota kezdödött, eleinte csak havonta 1x álmondtam, de az utobbi két honapban akár hatszor-tizszer is előfordult.


Maga az álmom nagyon rövid, arrol van szó hogy egy mezőn vagyok, jól érzem magam és hirtelen az egész hangulatom megváltozik és megjelenik egy személy amelyik pontosan ugyan úgy nézz ki mint én, annyi külömbséggel, hogy ez a személy egy hús vágó kést tart a kezébe és minden alkalommal megtámad - mire ott van hogy szurjon mindig megébredem.

Ezen a vissza térő álmomon kivül egyszer volt még hogy ezzel a személlyel álmodjak, akkor pedig jól elvert és elvette töllem a legféltebb kincsemet, a páromat, valaki eltudná magyarázni hogy mi lehet ennek a jelentése ? Vagy csak csupán egybe esés hogy egyfolytába ezt álmodom ?



2015. aug. 24. 05:35
 1/1 anonim válasza:
Biztosan nem véletlen. Talán van olyan részed (szokás, tulajdonság stb) amit nem tudsz elfogadni magadon, és ezért állsz harcban magaddal. Talán félsz, hogy ezek a dolgok elválasztanak a párodtól (olyan szokás, amit ő nem szeret stb). Legközelebb álmodban próbáld megszólítani ezt a személyt, próbálj beszélni vele. Tudatosítsd magadban, hogy nem kell félned tőle, mert ő egy álom, nem bánthat téged és nem vehet el tőled semmit.
2015. szept. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!