Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek hogy ne erezzek...

Mit tegyek hogy ne erezzek igy/noveljem az onbizalmam? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Elore is elnezest az elirasokert es hog y ekezet nelkul irok de telefonn

rol vagyok es nehez ekezetet irni.

Arrol van szo hogy en mar nagyon nagyon regota igy erzek: barhol vagyok valamilyen tarsasagban igy erzem h engem csak szanalombol fogadnak be es szolnak hozzam es mindig leneznek ram es benanak tartanak meg h a hatammogott kirohognek. Pedig ha atgondolom akkor nem igy viselkednek csak meg alsoban volt egy ilyen eset es lehet amiatt erzek igy es ezt az erzest egyszeruen nem tudom eltuntetni. Ha facebookon fent vagyok es sose irok senkinek ugy h szia mizujs csak akkor ha tenyleg akarok vmit pedig szivesen beszelgetnek sok mindenkivel de felek h majd nem akarnak beszelni velem es csak mondanak h megint ram irt nem igaz es nem akarok ilyen lenni de azert megis beszelgetnek vkivel. Es most is olyan onzonek erzem magam h ott sajnaltatom magam:(

Ha valami nem vilagos irjatok nyugodtan privit vagy ide. Nagyon szepen kerek mindenkit h segitsen mert igy nagyon rossz. Elore is koszonom mindenkinek a valaszat!!


2015. aug. 24. 19:47
 1/9 anonim válasza:
Megértem, így valóban nagyon rossz lehet. Minden ember életében volt/van/lesz olyan, hogy mások lenézik valamiért, vagy kinevetik, a különbség abban van, hogy ki hogy kezeli ezt. De ez a negatív megnyilvánulás nem hozzád tartozik, hanem azokhoz, akik ezt teszik más emberekkel, ez az ő felelősségük. Hozzád ennek a lereagálása tartozik, ez pedig a tiéd. És az önbecsülésed erősítése, mert ez csak a Te dolgod és nem másé. Ugyan nem ismerlek, de biztos vagyok benne, hogy benned is van valami nagyszerű. Ezt kell megtalálnod magadban és ÉRTÉKELNED. Ne megfelelni akarj másoknak, hanem fogadd el, hogy te is teljes értékű tagja vagy bármilyen társaságnak, max. ők nem értenek meg. Keresd a hasonló érdeklődésű emberek társaságát. De ami a legfontosabb legyél büszke magadra, a belső értékeidre, a tudásodra!!! Innen indul minden.
2015. aug. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom es meg fogom probalni!
2015. aug. 26. 19:37
 3/9 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket még ha tudtok segítsetek nekem. Köszönöm!
2015. szept. 13. 17:40
 4/9 anonim válasza:
Ez a helyzet velem is pontosan így történt.. miközbe olvastam olyan erzesem volt mintha én írtam volna.. A lényeg hogy én amennyire lehet probalok nem odafigyelni mikor ilyen erzesem van..
2015. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
tudod, egyik fülemen be, masikon ki.. a lényeg hogy valószínűleg tényleg nem rólad beszélnek, és mégvalószínűbb hogy nem néznek le!!!
2015. okt. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

A legfontosabb hogy probalj kicsit megnyílni nekik és kis idő után (ha éreztetted hogy próbálkozol) be fognak fogadni !!

A chatelest meg nyugodtan kezd el, esetleg eleinte köss a beszélgetés elejébe valami odaillő kérdeést is..

2015. okt. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Késöbb már arra se lessz szukséged.

Remelem segítettem és bocsi a tördelésért, csak új vagyok és nem enged rendesen írni :D

2015. okt. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem gond és köszönöm szépen, meg fogom próbálni!
2015. okt. 6. 15:32
 9/9 A kérdező kommentje:
Már próbáltam megnyílni eddig és valamennyire már tényleg jobb:)
2015. okt. 6. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!