Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy fiu teljesen levitte az...

Egy fiu teljesen levitte az onbizalmam. Hatalmas segitsegre van szuksegem?

Figyelt kérdés
Nem merek lassan lelegezni sem mert felek valamit rosszul csinalok hogy nalam mindenki szebb jobb csinosabb stb. Semmibe nem vagyok jo.Se sport se tanulas semmi. Nem tudok tancolni. Nem ertek semmihez. Azt se tudom ki vagyok fogalmam sincs rola. Meg sosem ereztem ilyet. Ertektelennek erzem magam.

#sulyosonbizalomhiany
2013. júl. 17. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne érezd magad annak, van aki szeret és számítasz neki, nem tudom mit tett de ezeken túl kell lépni valahogy, és nem emészteni magad rajta.


Tudom nem vagyok valami nagy lelkész, de ha szeretnél beszélgetni valakivel akkor írj bátran, ha kicsit jobban megismerlek talán tudok segíteni pár jó szóval !

2013. júl. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nekem is írhatsz ha gondolod, szívesen beszélgetek veled :) (lány vagyok)
2013. júl. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van ilyen korszaka, ne csüggedj, majd megtalálod miben vagy jó, mit szeretnél csinálni.
2013. júl. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok embernek van rá szüksége, hogy azzal erősítse az egóját, hogy folyamatosan mások fölé helyezi magát. Ez egy torzulása az önbecsülésének, folyamatosan másokat degradál le, hogy magát jobbnak érezze mellettük. Szerintem Te is egy ilyennel találkoztál, de megnyugodhatsz, kettőtök közül nem nálad van a baj. Neked csak egy kicsit magabiztosabbnak kéne lenned, hogy senki más ne tudja ilyen könnyen lerombolni az önbizalmadat.

Te is azt írod, hogy eddig nem volt ilyen. Attól, hogy valaki ilyeneket mondott neked, semmi nem változott. Ugyanolyan jó, csinos, értékes stb. vagy, mint korábban. Ilyen egyszerű.

2013. júl. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!