Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehetnék önmagam? Hogy...

Hogy lehetnék önmagam? Hogy poénkodjak felszabadultan?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Mi van olyankor, ha végülis lenne is készségem a poénkodásra meg minden, de valahogy amikor az adott szituba kerülök, folyton a magam reakcióira figyelek (pl biztos tök gáz amit csinálok, amilyen vagyok stb..), feszült vagyok, nem tudok teljesen önmagam lenni. És néha még jó haverokkal sem tudok semmilyen témát előhozni, pedig a szókincs sem probléma. Legtöbb embernél így vagyok, és nem értem mitől lehet. Próbáltam már ezt legyűrni de nem megy. Mintha nem tudnám önmagamat adni, nem is tudom leírni ezt az érzést..
2010. márc. 10. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Legrosszabb esetben elköltözöl jó messzire. Naaa, adj már neki, ebben senki se tévedett még akkorát, hogy deportálják Szibériába érte...
2010. márc. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

szerintem ez a dolog sokkal mélyebben van az elmédben mint hinnéd.pl. én mikor olyan emberek társaságában vagyok,akik úgymond erős jellemek,én is parázok vajon mit gondolnak rólam,és állandóan tökéletes akarok lenni,hogy semmi kivetnivaló ne legyen bennem....így aztán tökre eltávolodsz attól,aki valójában vagy!

szerintem keress fel egy pszihológust, én is ezt tervezem.

20/L

2010. márc. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!