Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom, mit kezdjek az...

Nem tudom, mit kezdjek az életemmel? Nektek volt hasonló problémátok?

Figyelt kérdés

Most mennék egyetemre (első év), és habár érettségi előtt meg voltam győződve arról, hogy azt választottam, amit tanulni akarok, most, hogy mindjárt kezdődik, már nem vagyok benne biztos.

De nem tudom, hogy akkor mihez kezdhetnék. Jó lenne világot látni, utazgatni, embereket meg kultúrákat megismerni, de ahhoz meg ugye pénz kell, de ahhoz meg munka, ahhoz meg....( gondolom értitek a spirált)

Vagy legalább kitalálni mihez kezdjek...

Mintha semmi értelem nem lenne annak, hogy vagyok (nem, nem akarok öngyilkos lenni, csak kétségbeesett vagyok a tengődés miatt)


2015. aug. 26. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:

szia pontosan tudom milyen helyzetben vagy egy barátomnak már segítettem ilyen ügyben.

Nos ő ugy oldotta meg hogy vállalt több diákmunkát végül egy diákmunka iroda "vezetője" lett így van pénze és választott egy olyan egyetemet ami biztosítja a neki való képzést ez esetben pénzügy számvitel és kolégista lett tehát 2000m es körzetben van minden tőle a munka a suli és minden más ami fontos lehet nos azt javaslom néz szét úgy hogy legyen minden a közeledben mind a suli mind a meló sőt az a legjobb ha van gyakorlat a választott képzéshez mert az gyakran ad pénzt is ja és ha sokat diákmelózol vagy ha nem diák melózol akkor ott van pl a humáncentrum a mindiák irodáinál tehát mindegy milyen korú vagy kaphatsz olyan munkát olyan beosztással hogy tudj pénzt keresni tanulni és még lazulni is én is valahogy így élem az életem! kitartás! :)

2015. aug. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

az ismerősödnek meg gratula

2015. aug. 27. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!