Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan menthető meg a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menthető meg a kapcsolatunk? Hasonló tapasztalatotok, problémátok vannak?

Figyelt kérdés
Párommal 7 éve együtt vagyunk,két éve vettünk közös lakást, akkor kezem is megkérte. Voltak gondok viták de megoldottuk. 8 hónapja új munkája lett, azóta vannak gondok. Hazaérve fáradt és a kettesben töltött beszélgetések helyett a tvt nézi és nassol. 10 kilót hízott lassan. Én főzök takarítok figyelek magamra a munka mellett. De elvesztettem hohy jó nőnek érezzem maga.. Kezdetben megértő voltam. De nőként a folytonos visszautasítást kapom és rossz mert mindig fáradt ha este felhozom a szex témát meg ő se erőlteti. Hűséges tipus nem csalna meg nem ezzel van a baj.Hanem hogy megőrülök úgy èlünk mint a lakótársak. Hanem h én mondtam neki többször 2-3 hónapja már hogy változtatni kéne mert nincs tűz. Nincs izgalom ebben és már én se kívánom. De szeretem őt és 7 éve a párom. Elmondja hogy szeret meg én is őt de tudom hogy ez nem lesz így jó.Mit tehetnék?

2015. jan. 14. 22:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Tudod mit? Te is legyél fáradt, ne főzz, takaríts, hanem foglalkozz magaddal!
2015. jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos, ha ezt nem tudod vele megbeszélni, akkor ennek vége. Én négy után jártam hasonlóan, és elég gyorsan belefásultam. Náluk is összeköltözés/eljegyzés/új munka... Fél évvel az esküvő után azt mondtam, hogy elég. És nem bántam meg. Bár érdekes módon, miután kiraktam, össze tudta magát kapni.
2015. jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Erdektelenek vagytok egymás iránt!
2015. jan. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
11%

Mindig is tudtam h évek múltán már nincs szex :D Kár tagadni...


Amúgy nem sokat tehetsz, elkényelmesedik az ember... előbb-utóbb meg fogod csalni, és még neki fog feljebb állni. Jogtalanul.

2015. jan. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Tudom hogy igazad van. És valóban ezt akarom megelőzni. Még nincs gyerekünk és fiatalok vagyunk még ehhez. Én legbelül többre vágynék. Lehet önzőnek tartotok. Eleinte minden jó volt de idővel persze csökken de ez sem normális.

Szerintetek ha újra elcsábítom szexi ruhák romantikus vacsi attól nálam is helyrejön az a szikra ami hiányzik. Vagy ez csak átmeneti?

2015. jan. 14. 22:50
 6/18 anonim ***** válasza:
Én tényleg nem tudom... végülis, egy próbát megér. De egyszerűbb lenne komolyan leültetni, hogy akkor mondja el, hogy mi nem okés. Nem lehet, hogy mindig fáradt. Na jó, ha 12 órázik, akkor lehetséges, sajna..... esetleg menjetek el vhova hétvégére, szobabérlés, stb, ahol csk ketten vagytok.
2015. jan. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
A pasid nem is tudja milyen szerencsés, van egy nője aki akar vele szexelni. Manapság a nők többsége frigiddé válik és még tenni se tesznek ellene...
2015. jan. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Leültünk de ő szerinte velem van a baj. Nem vagyok megértő stb.

igazából én mikor ezt mondom neki mindig támad pedig nem kellene.

ha valami nem működik még most könnyebb kiszállni mint később.

szerinte amúgy ha lenne babánk jobb lenne..

2015. jan. 14. 23:01
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Tudjátok mi az érdekes?

Ha itt valaki ki ír egy olyan kérdés, hogy ki hányszor szexel egy héten a párjával, akkor vagy 30 válasz érkezik, hogy "mi 15 év után, 3 gyerek mellett heti 3-4x szexelünk...."

Mintha ez lenne a teljesen bevett, átlagos tendencia.... De kit akarnak ezzel becsapni, talán magukat? vagy esetleg más emberekben negatív érzések kelteni? Hogy te nem élsz jó nemi életet, bezzeg én igen....


Mi a párommal 9 év után ciklikus éljük nem éltünket, nincs még gyermekünk, de szeretnénk 2 éven belül. A szex jól működik közöttünk, de kb heti 1x van, persze volt olyan nem egyszer, hogy 3 hétig nem volt semmi. De például karácsonytól szilveszterig folyamatosan szeretkeztünk, nagyon ráértünk, kedvünk is volt. Azonban az idén még egyáltalán nem volt szex (egy kis orállis szexedt leszámítva) :)

2015. jan. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy.
2015. jan. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!