Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az a dolog/élethelyzet,...

Mi az a dolog/élethelyzet, amiben maximálisan bíztál annyira, hogy akár még ellent is mondtál az azt ellenzőknek, végül mégis 100%-osan megbántad, amiben teljesen bíztál?

Figyelt kérdés
Bocsánat, kicsit nyakatekert lett...
2010. márc. 10. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:

igen, volt. volt valami, amiért egy évig keményen tanultam hogy sikerüljön, majd amikor sikerült én egyszerűne feladtam az álmomat!!! csupán azért, mert nem érzetem hogy hogy maximálisan helyt tudok állni, és inkább visszaléptem, pedig csak bele kellett volna rázódnom a helyzetbe! mindenki mondta, hogy ne adjam fel, menni fog, de én HÜLYE nem hallgattam senkire!

most ugyanott vagyok mint egy éve, csak éppen álmok nélkül... 16/L

2010. márc. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!