Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honnan lehet tudni hogy...

Honnan lehet tudni hogy vámpírok vagypedig más lények vagyunk és az alkonyatot nm kell ajánlani mert már láttam!?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Ej!:D
2010. márc. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Legyőzhetetlen vérszomj

Utálod a fokhagymát

nem látod meg magad a tükörben

éget a napfény

szeretsz koporsóban aludni

2010. márc. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Ha meglátsz egy kutyát eszedbe jut h most ú megkurnád..
2010. márc. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én pont úgy nézek ki mint Jasper, bár nem érzem magam vámpírnak
2010. márc. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sok szar tvájlájtot nézel?
2010. márc. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a Drakula halott de élvezi-t láttad már?
2010. márc. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem ilyen egyszerű... Azért tudod, hogy ember vagy mert emberek között élsz, akik hasonlóak Hozzád. De ha különbözőnek érzed Magad az emberektől akkor se nagyon tudsz másra asszociálni, csak akik között élsz. Ha találkozol valakivel aki szintén abban különbözik az emberektől, mint Te, és ő beazonosította magát X fajnak, akkor már Te is tudod, hogy olyan vagy. Itt most nem arra gondolok, hogy hosszabb a kisujjad körme egy centivel..hanem lényeges különbségekre. Sunny - Monsa Lisa ébredése című könyvének elején is ilyesmiről van szó. Mármint, hogy a lány egész addig nem tudta, hogy micsoda, amíg nem találkozott egy hozzá hasonlóval.
2010. máj. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

tényleg?? Jasper??? :D:D engem meg mindenki Bellához hasonlítgat. pedig sztem nem hasonlítunk. mert ő szép én meg nem.

am a 2. válaszolóval értek egyet :DD

2010. júl. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hm te Bella "hasonmás" add meg az msn-ed én megmondom hogy kire hasonlítasz, habár ilyen hasonlattal egy angyal lehetsz drága...)
2010. júl. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!