Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi tennél, ha hirtelen szakítá...

Mi tennél, ha hirtelen szakítás után az ex szeretne veled találkozni?

Figyelt kérdés
Ezt kiegészítenem azzal, hogy nem akar veled kettesben maradni csak is ahverjaiddal hajlandó a közös találkára. Szerintem ez elég furcsa.
2007. nov. 6. 16:22
 1/4 anonim válasza:
96%
Hát ez szerintem is furcsa. Lehet hogy már nem szerelmes beléd de a barátságot szeretné tartani.
2007. nov. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

szeintem ezt felejtsd el és keress új ismeretségeket,vagy barátot.ha ő hagyott ott téged akkor meg pláne,hagyjon békén,hamár egyszer úgysem feleltél meg neki.HA te dobtad legyen annyi büszkeséged,hogy nem találkozol vele,mert elvileg neked nem volt rá szükséged.

Ha már esetleg évek múltán futtok össze az már teljesenmás,de frissen sztem ne csináld.

2007. nov. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én elénekelném neki azt a "késő, késő a bánat..." kezdetű dalocskát, majd rátenném a telefont.

Az hogy még mindig találkozni szeretne veled, jelentehti, hogy megbánta a szakítást, s a barátok biztonságában próbálkozik nálad újra; de lehetséges, hogy csak igyekszik szemmel tartani a magánéleted, nehogy a végén még más mellett találd meg a boldogságot, s a kontroll által ne érezd magad függetlennek!

Én nem gondolom, hogy egy hirtelen szakítás után barátkozni akarna, szerintem van ott valami hátsó szándék ld. fent (pl.).

Ez persze csak az én véleményem a monitor másik oldalán!

2007. nov. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék miféle mondanivalója lenne még számomra.
2008. júl. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!