Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Titeket is piszkálnak ilyen...

Titeket is piszkálnak ilyen drága emberek h miért nincs kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Mert h valahogy én mindig kifogom ezeket és nagyon fárasztó. De amúgy is bőven van mit csináljak mert ott a fösuli a meló akkor még itthon is kell takarítani vásárolni....

Most nyáron pl le lett cserélve a tető, ki lett cserélve a kályha a konvektorok....


Szóval szerintem így is bőven van mit csináljak és ami megmarad szabadidő azt magamra áldoznám.

Na nem mint ha sok lenne.

De ha valaki a kapcsolatosditól érzi jobban magát felőlem aztán. De én nem unatkozom.


26 F



2015. szept. 3. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozzál velük. Nekem néha mondják csak, de legyintek egyet. 27F
2015. szept. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Anyám mondogatta egy ideig azt, miután bevallottam, hogy leszbikus vagyok, hogy ha már "ennyire b*zi vagyok, miért nincs barátnőm". Mondjuk ő nem nagyon örül ennek, azt szeretném ha majd nekem is férjem meg gyerekem lenne. De nem lesz.

Szerintem sz*rd le azokat az embereket. Törődjenek a saját életükkel.


*Thomasina*

2015. szept. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

*azt szeretné, ha férjem meg gyerekem lenne...stb*

csak félreírtam előzőleg


*Thomasina*

2015. szept. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, akiknek van barátnőjük, azok is kb. az idejük 1%-át fordítják rájuk, a többit ellógják a haverokkal, meg egyéb dolgokkal. Nagyon helyes, hogy nem akarod elpazarolni a szabadidőd.
2015. szept. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.
2015. szept. 5. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!