Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ilyen az értékrendem?...

Miért ilyen az értékrendem? Miért csak az tesz boldoggá, ami drága, vagy illegális? Ez már nem változik?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy hasonló idézetet és ez rám tényleg igaz.

Pl. kiborultam, mikor megtudtam, hogy Karácsonykor muszáj Magyarországra jönnöm, ha nem akarok egyedül lenni. Utána az még jobban betett, mikor anya szólt, hogy mamáéknál leszünk, vidéken. Semmi öröm nem volt bennem, hogy láthatom azokat az embereket, akiket több, mint fél éve nem láttam. Most is bent ülök a szobában, azt hiszik, hogy alszom csak azért, hogy ne kelljen kimennem.


Akkor vagyok a legboldogabb, hogyha pénzt költhetek. Mikor megépült a gardróbom és pakoltuk be a dolgaimat, úgy éreztem, hogy nekem a mindenem az a szoba... Vagy teljesen euphorikus érzés jön rám, amikor használom a kártyám, vagy elindulok egy buliba.



Tudom, hogy ez nem normális és nem kell ezért bántanotok.

Valaki volt már így? Hogyan változott?


2014. dec. 24. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért azt jó lenne tudni, hogy hány éves vagy.
2014. dec. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Februárban leszek 17.
2014. dec. 24. 12:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez harminc körül már nagyon gáz lenne, de ilyen korban még nem annyira. Valószínűleg változni fog, ha dolgozni kezdessz, és neked kell majd megkeresni a pénzt a legkisebb apróságra is. Vagy pedig, ha találsz egy pasit magadnak, aki ha ad egy tábla csokit, annak jobban fogsz örülni, mint ha mástól egy gyémántgyűt kapnál :)
2014. dec. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!