Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudod törölni az emlékeimet...

Tudod törölni az emlékeimet ha nagyon akarom az baj?

Figyelt kérdés
Hogyha mindig történt velem valami rossz úgy gondoltam hogy erre nem kéne emlékeznem és meditáltam hogy menyugtassam magam és hogy kitöröljem az emlékeimet. És mindig sikerült is.

2015. szept. 9. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Értelmetlen a kérdés.
2015. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsit értelmetlenül lett megfogalmazva, de azt hiszem értem. Én is ezt csinálom. A megoldás egy hosszú terápia egy jó pszichológussal, aki segít előhozni és feldolgozni ezeket az eltemetett dolgokat. Nagyon nehéz, de csak azért nem mersz szembenézni velük, mert gyenge vagy és ezen változtatni kell. Egyedül nem megy, úgy ne is próbálkozz. De mindenképp baj, valószínűleg neked is okoz némi gondot az életben - akár tudod, akár nem.
2015. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy nem tudok másra hagyatkozni magamon kivül. :(
2015. szept. 13. 09:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez már csak így van. A pszichológus pont egy ilyen "fizetett jó barát". Ha esetleg nincs pénzed rá, kérhetsz ingyen is, bár 18 fölött már nem olyan egyszerű megoldani.
2015. szept. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!