Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honnan tudtam, hogy mit mond...

Honnan tudtam, hogy mit mond a nő? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Na, ma az egyik ismerősöm beszélt egy nővel, én addig bent ültem a kocsiba. nem hallottam semmit de tudtam, hogy mit mond. és amikor az ismerős mondta, hogy mit mondott a nő, én ugyanarra "gondoltam". Leolvastam a szájáról vagy mi?

Hogy jön létre, és honnan tudtam, hogy ezt mondja? :D


2010. márc. 12. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
véletlenek már pedig vannak...
2010. márc. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A jó ... Természetfeletti képességeid vannak! Azonnal menj Úri Zellerhez! Te vagy a KIVÁLASZTOTT! A szinpad a tied! xD
2010. márc. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
uhw.. :D hol lakik? Rohanok :P
2010. márc. 21. 12:49
 4/6 anonim válasza:
megérzés, hatodik érzék. meglepő, de természetes. csomószor megmondom, mi fog menni a tévében, néha előre megálmodok dolgokat, de ebben semmi extra, egyszerű megérzés :)
2010. márc. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
előre megálmodni én is szoktam :')
2010. márc. 22. 15:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Én vagyok az aki az Uri Gellereset írta. xD Nekem csak olyan szokott lenni, hogy ha valamire nagyon gondolok, az fog történni. De nem úgy hogy hat milliót nyerek, meg ilyesmi, hanem apró dolgok. Pl. hogy a tanár melyik feladatot válassza házinak, ilyesmi. :)
2010. márc. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!