Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Soha. Az életben nem tudtam...

Soha. Az életben nem tudtam kibontakozni. és már anniyra elegem van h senki nem fél tőlemm mit tehetnék?!

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 15:55
 1/5 anonim válasza:
Miért akarod h féljenek tőled?
2011. júl. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem lenne jó érzés neked, ha félnének tőled..
2011. júl. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lonelinessandpain ***** válasza:
Azzal nem vagy előrébb,ha félnek tőled.De,ha tisztelnek,az már valami.
2011. júl. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hm. Érdekes kérdés, megpróbálom komolyan venni.

Azt akarod, hogy féljenek tőled? Egyszerű. Kezdd azzal, hogy egyik napról a másikra teljesen megváltozol, nem beszélsz senkivel, ha valaki hozzád szól, idegesen felpattansz, az asztalra/falra/egyébre vágsz, és üvöltve közlöd vele, hogy leszarod a semmitmondó dumáját. Aztán kezdj el kegyetlenkedni azokkal, akik szeretnek. Nézz a szemükbe, hogy lásd a fájdalmukat. Utána jöhetnek a durvább dolgok. Verekedj, esetleg okozz maradandó sérülést. Ha bárki kérdezi, mondd azt, azért tetted, mert jólesett. Aztán öld meg a régi legjobb barátodat, a vérét égesd el és fogadd magadba Khorne urunk egyik démonát. Remélem, segítettem.

2011. júl. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 freak out válasza:
én úgy értem el, hogy féljenek tőlem, hogy először ha valami hülyeséget mondtak nekem, akkor megütöttem őket, persze először csak kézen, majd gyomorszájon, később durvább helyeken is...de persze a barátaimat csak szeretetből, a besteimet, meg soha nem bántom :D és mehetsz tovább addig, amíg nem okozol 8 napon túl gyógyuló sérülést :D :D és én ezt TÉNYLEG csinálom (:
2011. júl. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!