Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szisztok, mit tegyek ha néha...

Szisztok, mit tegyek ha néha legszivesebben szétrombolnék mindent ami korulottem van? :C [tobb lent]

Figyelt kérdés

hát szoval még nem tortem ki magambol de néha olyan ideges tudok lenni hogy néha odamennék valakihez és pufolni kezdeném.. sokszor rossz gondolataim vannak amikkel teljesen elmegy a kedvem ilyenkor ugy érzem hogy egy szerencsétlen senki vagyok. Pedig tudom jol hogy hálás lehetnék a szuleimnek, az is vagyok. De a rossz gondolatok mintha rosszá tennének :[ magamat szido gondolataim is vannak. Ezeket nem én mondom és nem képzelem be, néha olyanok is van hogy : utálom a tesom .. ilyenkor nagyon rossz kedvem lesz mert ártani se tudnék neki. EZEK NEM IGAZAK :,[ lejátszodik elottem hogy kiabálok és verem őt vagy akárki mást és megszakad a szivem nem bántanák a családombol SENKIT :,[[[


11/L



2015. szept. 18. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Régen az indián törzsek a gyerekeiknek azt tanították, hogy "gondolkodj helyesen".

Ugyan az agyat/elmét még vizsgálja a tudomány de annyi biztos, hogy a gondolataid visszatükrözödése önmagad és a környezeted amiben élsz. Rossz/negatív gondolatok csak rosszat hoznak magukkal és elzárják elöled a jót.

Gondolkodj pozitívan, örülj.


Sokat segíthet ha meditálsz. Igen meditáció! Most nyilván öreg ősz szakállas bácsik jutnak az eszedbe :D

A meditáció segít feloldani a stresszt amit érzel akár naponta egy 15-30perces meditáció jó hosszútávú hatással lessz rád :)

Mit kell tenned? Leülni egy kényelmes pozícióba egy kényelmes székre vagy fotelra, becsukni a szemed és lenni. Ekkor TE csak "vagy" és csak is TE vagy, csak is TE létezel, minden más lényegtelen. Lehetöleg akkor amikor van 15-30perced szabadon úgy, hogy ez alatt senki nem zavar meg, az a legjobb ha csend van az egész házban/lakásban :).

Hagyd, hogy a gondolataid ide-oda cikázzanak, merülj el bennük. Aztán amikor már nem jön több gondolat, kinyitod a szemed :)

Ha ezután kicsit "furcsán" éreznéd magad csak mosd meg az arcod némi hidegvízzel, illetve a csuklódra is engedj némi hidegvizet, jót tesz ;)

2015. szept. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom a gyors választ , nagyon sokat segitettél :]
2015. szept. 18. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!