Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van egy csajom. De én csak...

Van egy csajom. De én csak egy átlagos gyerek vok és hírnévtelen. A csajom pedig híres az iskolába az okosságáról van egy hülye barátnője aki mindig beleszól a közös dolgainkba. mit tegyek?

Figyelt kérdés
10. vok és fiú.
2010. márc. 13. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy ne szóljon bele, különben egy életlen késsel fogod leválasztani a fejét a gerincéről.
2010. márc. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
10 évesen nem korai még ez kisgyerek?
2010. márc. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tizedik osztályos gondolom :)
2010. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát nézd egy dolgot tudsz tenni hogyha annyira összebarátkoztok a barátnőddel tehát őszinte vagy meg mindig segítesz Neki akkor biztos, hogy jobban fog bízni Benned és ez a legfontosabb amit el kell érned Nála ha ez sikerül akkor maximum meghallgatja a barátnőjét de nem biztos, hogy komolyan vesz, hát ez az én véleményem de a legfontosabb a bizalom nincs barátnőm eddig még nem is volt de ezt az egyet megjegyeztem hogy ez nagyon fontos és ez csak egy ötlet, ja és ne válaszd el a barátnődet a barátnőjétől mert akkor azzal nem hiszem, hogy Te járnál jól szóval csak okosan remélem érthető :)
2010. márc. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem olyan nagy cucc, hogy híres a suliban. Nekem is volt egy ilyen barátnőm, nagyon sokáig csak félszemmel néztem s csak sóvárogtam utána. Miután összejöttünk egy hét se telt bele s dobtam.

Azóta nem is tetszenek az olyan lány akit mindenki megbámul.

2010. márc. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!