Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincsenek hozzám közel...

Miért nincsenek hozzám közel álló emberek a családomon kívül?

Figyelt kérdés

18/F vagyok.

a családtagjaimon kívül nincs olyan ember aki szívesen van velem.

rengetegszer nyitottam már emberek felé. próbáltam mindig a kedvükben járni beszélni velük vagy rávenni őket hogy nyugodtan megbízhatnak bennem megbeszélhetünk bármit stb. mégis általános iskolában és gimnáziumban sem volt egy olyan ember aki valahogy viszonozta volna ezt vagy bármi. így elbeszélgetek emberekkel meg az emberek többségének meg egyáltalán nincs baja velem. de még sincs valaki akit barátnak vagy legjobb havernak tudnék nevezni.

miért csak azok vannak körülvéve akik nagyarcúak és egyfolytában részegek és "menők"?

úgy érzem ha kijárom a gimnáziumot senki sem marad nekem a családomon kívül.

nem sajnáltatni akarom magam. de kérlek mondjátok emg én csinálhatok valamit rosszul?



2015. szept. 18. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerünk téged, így aztán nem tudhatjuk, van-e a személyiségedben valami, amitől távolságtartóak veled az emberek. A barátság alapja a feltétel nélküli szeretet, a közelséged adta biztonságérzet. Még azonos érdeklődésre sincs feltétlenül szükség.
2015. szept. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem, nem fog változni semmi gimi után se.


aki könnyen barátkozik, az tök 8 hogy gimiben vagy, munkahelyen van, könnyen megy neki.

2015. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En idosebb vagyok, de ugyanezt erzem. Marmint vannak "legjobb" baratnoim, de vannak dolgok, amiket soha nem beszelnek meg veluk, meg olyan eletfelfogasbeli dolgaim, amit en is sak a csaladommal tudok megvitatni, veluk erzem biztonsagban magam. Szerintem is igy dog ez maradni, de most emiatt ne erezd rosszul magad, az emberi kapcsolatok legtobbje baromi felszines, akar meg a legtobb hazassag is.. nincs bizalom az emberekben egymas irant. ez van sajnos. Mondhatnam, h legyel kedves, meg nyilj meg meg stb, de mint leirtad, megprobaltad... felszines emberekkel vagy korulveve valoszinuleg ez van :( En a legjobb baratnomet az egyetemen ismertem meg szoval...nem kizart csak lehet tenyleg tul sok felszines emberrel vagy korulveve, ha hiszitek, ha nem, van ilyen. Van az ugy h nem a neked valo suliba jarsz
2017. szept. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!