Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A családomon kívül nincs...

A családomon kívül nincs senkim, évek óta nincsenek barátaim és sosem mozdulok ki! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Teljesen elszigetelődtem az emberektől, a múltbéli rossz élmények miatt, nem tudom mit tehetnék. Se sulim se munkám. Semmit sem érzek már, csak ürességet. Valaki valami tanácsot tudna adni?Egy lány.
2014. márc. 7. 11:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van kedved ismerkedni?Privát?
2014. márc. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mozdulj ki ismerkedj másokkal nem élhetsz bezárva nincs veszíteni valód igaz? vagy fordulj pszichológushoz hány éves vagy?
2014. márc. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1: Jól esik hogy "érdeklődsz" de nem neten szeretném leélni az egész életem, így ismerkedni is életben akarok. Majd... :S


Tizenéves vagyok.

2014. márc. 7. 12:50
 4/13 anonim válasza:
Szívesen segítek privátban. Ha szeretnéd, beszélgetek veled, hátha tudnánk egymásnak segíteni.
2014. márc. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Látom jó úton haladsz azzal, hogy belátod így nem élhetsz 14 évesen nem értem miért nincsenek barátaid?
2014. márc. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
tizenévesen még nem dőlt el semmi.Semmi okod az aggodalomra.
2014. márc. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem 14 vagyok, de nem akarom leírni mennyi.


Régen voltak még suliban, de mindenki elment (más suli, költözés, stb. Folyton piszkáltak ovitól kezdve... túl félénk lettem, így később nem nyitottam senki felé. "Némának" csúfoltak meg ilyenek.

2014. márc. 7. 19:01
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
I'm monitoring this question.
2014. márc. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Otthagytad a sulit? Vagy leérettségiztél, és azóta nem csinálsz semmit? Nem értem. Hogy telik most egy átlagos napod?
2014. márc. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen ott hagytam. Egész nap itthon ülök..
2014. márc. 10. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!