Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudnátok abban segíteni hogy...

Tudnátok abban segíteni hogy tudnék életstílust váltani? A többit lentebb.

Figyelt kérdés

Nem igazán tudtam hogy hova kellene ezt írni.

Szóval 23/f vagyok nagyon szeretek számítógépes játékokkal játszani és ebből következik h szeretem az Animékat is. 4 éve dolgozok külföldön csak jóformán nyaralni megyek haza. Körülbelül 10-12 éve ismerkedtem meg a virtuális világgal azóta sajnos nem tudok elszakadni tőle. Már akkoriban is jobban preferáltam azt hogy inkább otthon maradok és játszok mint hogy el menyek a barátaimmal kicsit lógni. Azóta hozzájött még az is hogy nem voltam túl sikeres a általános és középsuliba se. Olyan érzés volt mint akin átnéztek. Nagyon ott se voltak olyan igazi barátaim inkább az hogy talán jól kijöttünk de semmi több. Azóta persze ez mind megszűnt és a munka miatt még jobban bezárkóztam otthonra idegen hely más nyelv/szokások társaság is javarészt 35 feletti aki magyar szóval a bulizás lehetősége kizárva. Ezt még tetézte az a tény is hogy soha nem volt barátnőm. A jelenlegi álláspont az az hogy jelenleg napi szinten akár több 10 órákat is a gép előtt tudok ülni akár netes játékbeli ismerősökkel akár egyedül. Nem találok semmi relációt abban hogy akár magamtól vagy mással el menyek akárhova is esetleg csak nagyon ritkán akkor is noszogatás árán. Próbálok változni de valahogy a kezdeti lendület után semmivé lesz minden. Most ott tartok hogy lassan 2 hete heti szinten 3-4 edzek. Sajna innen tovább nem tudom hogy merre mit kéne tennem esetleg hogy hogy tudnák megváltozni esetleg evvel orvoshoz kéne fordulnom. Lényegében tudom h amit teszek antiszociális de valahogy részben úgy érzem hogy ez nekem jó bár épp ésszel felfogtam mert észreveszem én magamon is h hanyagolom a napi teendőket mindent próbálok a végére halasztani de egyszerűen automatikusan visszaállok mindig ugyan arra olyan mint egy ördögi kör.

A normális válaszokat előre is köszönöm.



2015. szept. 20. 19:46
 1/2 anonim válasza:

Sajnos nekem is hasonló problémáim vannak.

Én olyan 6 éves koromba kezdtem el játszani videó játékokkal de csak 8-9 éves koromba kezdet igen komoly szinten érdekelni. Mára már teljesen játékok és az animék áldozata lettem nem tudok tőlük elszakadni. A füles is szinte mindig a fülembe van és a zenétől.is alig bírok megszakadni. (A napból 10-12 órát biztos zene hallgatással töltöm, egyébként legtöbbször Nightcore számokat hallgatok.) Sajnos ezek a dolgok a tanulmányi eredményre és a kapcsolataimra is károsak de nem tudok ebből a világból kilépni mert itt minden olyan szép és jó. De szerintem nem kell annyira aggódni mert szerintem az egy jó pont, hogy tisztában vagyunk azzal, hogy valami nincs rendben. A válaszok engem is érdekelnének.

17/F

2015. szept. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát meglássuk bár nem nagyon aktív a poszt lehet rossz helyre írtam :S Amúgy nekem is a best a Nightcore.
2015. szept. 22. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!