Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyre...

Miért van az, hogy egyre kevesebb ember szeret olvasni? Van vki hasonló helyzetben? (lentebb leírtam)

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek olvasni, de senkivel nem tudok az olvasási élményeimről beszélgetni. Van vki hasonló helyzetben v. tud ajánlani olyan oldalt, ahol ilyen emberekkel beszélgethetek?

2014. jún. 23. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár nekem nincs ilyen problémám, a barátaim nagy része szeret olvasni, de ott van pl. a moly.hu így kapásból. Aztán gondolom van még bőven fórum, ahol van könyvekkel, olvasással foglalkozó topik, de ez jutott hirtelen eszembe.
2014. jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is a moly.hu-t akartam ajánlani, bár nem írok oda, de gyakran olvasgatom és tetszik.

Én szerencsés vagyok ilyen téren, mert találtam valakit, akivel nagyon hasonló az ízlésünk. De persze előtte is olvastam és ha nem tudnám kivel megbeszélni, akkor is azt tenném.

Ha gondolod írj privit.

2014. jún. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat.
2014. jún. 23. 16:27
 4/4 anonim ***** válasza:
moly.hu :) mióta rátaláltam imádom, mindenki szeret olvasni, sőt már fél éve megyek velük kultúrális programokra
2014. jún. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!