Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Oxfordos személyiségtesztről...

Oxfordos személyiségtesztről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Első néhány kérdés után abba akartam hagyni, denem hagynak békén...:(

Nem volt jó döntés, tudom, ezért nem azt szeretném megkapni, hogy mi voltam eddig, hanem h mi a teendő.(mobilszám letiltatása??)



2015. szept. 28. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Gagyi scientológia csapda a teszt , semmi köze az Oxfordi egyetemhez . Az a lényeg bármi jön ki eredménynek a gondodat ők oldják meg és könyvek tanfolyamok várnak sok pénzért , de adnak hitelt és ledolgozhatod . Koptasd le őket , aljas hiteltelen szemetesládikók .
2015. szept. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Varga Zord válasza:

Nem értem pontosan a kérdést. Most végigcsináltad és hívogatnak telefonon, hogy menj el tesztértékelésre vagy nem csináltad végig és azért hívogatnak, hogy csináld végig?


Az első esetben egyszerűen mond meg, hogy nem akarsz elmenni és nem hívnak többet. Ha mégis, akkor írj rám privátban és segítek.


A második esetben nem tudom, hogy hogyan hívogathatnak, hisz nem kell az elején telefonszámot megadni, viszont be kell x-elned, hogy egyetértesz az adatvédelmi nyilatkozattal. Akkor meg fejezd be a tesztet, akár véletlenszerű x-elgetéssel, majd menj az első lépésre.


Ha olyan ember vagy aki névtelenül hozzászóló leértékelő válaszokat elfogad kétség nélkül, inkább ne is tölts ki ilyen teszteket. Senkinek nem lesz jobb tőle. ;)

2015. szept. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!