Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rettentően unatkozom, mégsincs...

Rettentően unatkozom, mégsincs kedvem semmit csinálni. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Hétköznap bemegyek dolgozni, ami eleve elég unalmas, aztán hazajövök viszonylag fáradtan, leülök a tv elé, aztán alszom. Hétvégén ugyanez, csak akkor nem dolgozom. Takarítok meg tv. Még olvasni se tudok, mert elalszom rajta, de legtöbbször kedvem sincs elkezdeni semmit. Pedig unatkozom. Barátaim nem nagyon vannak, úgyhogy nem mintha bárkivel lehetne valamit csinálni, de azért mégis...csak ülök, netezem, meg tévézek, de ezek is untatnak, ez így megy már több mint fél éve és nagyon utálom, mégse tudom magam rávenni semmire.
2010. márc. 14. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel olyan munkát, ami érdekel? Vagy tanulj valamit, hogy legyen esélyed érdekes munkát találni.
2010. márc. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
játsz számítógépes játékkokkal,online.pl team fortress 2,counter strike.ez majd elvonja a figyelmed.
2010. márc. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
munkát váltani "sajnos" nem fogok, mert elég jól fizetnek és nem hiszem, hogy mostanában ilyen luxust megengedhetek magamnak, hogy felmondok, csak azért mert untat a meló.
2010. márc. 14. 19:24
 4/11 A kérdező kommentje:
19:22, szoktam ilyeneket néha...én igyekszem :)), de mindent megunok egy idő után, szeretnék értelmes dolgot is csinálni csak nem megy és ezt nem tudom, hogy miért?
2010. márc. 14. 19:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja, hogy jól fizet, de utálod és unod? És mit kezdesz a sok pénzzel, ha közben hétvégén is így unatkozol? Akkor élvezd azt a rengeteg pénzedet és utazz, menj sportolni, olvass, járj el akárhova. Érdekes, én nem keresek olyan nagyon jól (megélek, de nem luxusban), egyszerűen csak nagyon szeretem amit tanultam és amit dolgozom, mégis el tudom tölteni értelmesen a hétvégéimet. megéri mindent feláldozni a pénzért? Mennyit keresel, ha lehet ilyet kérdezni?
2010. márc. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A számítógépes játék vagy a netezés unaloműzés vagy kikapcsolás, de nem értelmes elfoglaltság. Oké, kamaszként kell, de felnőttként azért ne ez legyen már egy egész hétvégés program. Na jó, nekem ez az oldal ilyen időrablás, de kb. 1 óra a hétvégéből.
2010. márc. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
19:26, ne támadj le rögtön, pont ezt kérdezem, hogy mitől van, hogy az embernek egyszercsak semmihez sincs kedve. tudom, hogy el lehetne értelmesen tölteni az időt. nem arra mondtam, hogy luxus, amit keresek (egyébként nem egy kirívó, 180ezer), hanem hogy felmondani lenne luxus, mert akkor meg talán munkanélküli lennék. persze akkor már tényleg nem kéne semmit csinálni, csak egy idő után éhenhalnék.
2010. márc. 14. 19:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Mitől van? Nem érdekel a munkád, nem kihívás szellemileg, nincs semmi hobbid, ami energiát adna a munka elviseléséhez, nincsenek barátaid. Mitől várod hogy jobb legyen? csak várod vagy tennél is érte végre valamit?
2010. márc. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
persze hogy tennék. ha bírnék. de nem bírok elkezdeni semmit. mert ha el is kezdem, már megunom. ez egy ilyen ördögi kör. de talán ebbe még nem halt bele senki, biztos van egy pár ilyen ember a világon.
2010. márc. 14. 20:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez egy ördögi kör. Látom, pont irtad, de igen. Szóval kilépni a legnehezebb. Döntsd el, hogy jövő héttől miket fogsz másképp csinálni, irj heti naptárat, hogy milyen plusz programod lesz. És: felejtsd el a TV-t. Mert az egy olyan könnyű megoldás. De helyette annyi mindent csinálhatnál :)) Képzeld el, mit csinálnál szivesen a szabadidődben, jelentkezz be valahova, hogy ne mondd le, kezdj el csoportos sportokat végezni, hogy találkozz emberekkel :) De jön a tavasz is, az is javit a helyzeten majd, addig is multivitamin :D Fel a fejjel!
2010. márc. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!