Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Rettentően unatkozom.

Mit tegyek? Rettentően unatkozom.

Figyelt kérdés

Olvastam, mert szeretek(sőt inkább imádok) olvasni, de most egy időre azt is félre tenném, mert nem kötne le. Utóbbi időben megállás nélkül csak olvasgattam és a kötelezőket még nem akarom olvasgatni.

Barátnőim nincsennek itthon akik a közelben is laknak:S A tv a dvd már semmi sem köt le és olyan magányosnak érzem magam és az unalom szétvet.Közben én meg nem szeretném:S

Csak, hogy nincs diákmunkám, se nem tudom már, hogy elfoglalni magam. Segítsetek!


2009. júl. 2. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van mikor én is ilyen helyzetben vagyok.Én mondjuk azért vagyok itthon,mert van egy 6hónapos fiam.Ha unatkozom akkor vagy vele játszok vagy pakolgatok a lakásban.Rendet rakok vagy zenét hallgatok.A te esedben chat-eljél ott sokan vannak fent.Relytvényezzél az is jó!Vagy ha van MSN-ed én szivessen beszélgetek veled! :D
2009. júl. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is unatkozok! Velem is dumálsz msnen? elsö...
2009. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is unatkozok szinte mindig . Utálom a nyarat.

Rejtényezzél,tornázzál,csinálj vaalmi sütit,

2009. júl. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Mintha magamat hallottam volna....


En vicceket szoktam olvasni az interneten!Ajanlom!www.viccesviccek.hu

2010. febr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

utálod a nyarat?! jesszom. én is szoktam unatkozni, de a bnőimmel szervezek programot (pl.: mozi, foci :D, futunk, kirándulunk, filmnézős délután, szervezünk kirándulásokat otttábortűz sőt akár csak beülünk egy kávéházba és dumálunk) nem hiszem el h egyik haverod se ér rá, keressetek programot. ha meg ez nem tetszik akkor vegyél egy macskát kutyát vagy valamilyen házziállatot iszonyat jó barátaid lesznek.

ezen kívű: rejtvény, msn, viccek, napló-könyv írás, tanulj meg rajzolni, vagy bármi ami leköt

bcs a helyesírásért de siettem :(

2010. jún. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ponyicska Petra válasza:

Szia én is mindig unatkozok mindig azt csinálom, hogy írok egy történetet zene hallgatás köze!!!!

Sok sikert, hogy ne unatkozz. :)

2013. jan. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szép Afrodité válasza:
Tanulj, Énekelj, halgass zenét, facebook-ozzál, alugyál, menny ki az udvarra valamit csinálni ott mindig jobb lenni mint a házban. Én nagyon szeretek udvaron lenni. Az uncsi tasómmsl szoktunk hülyéskedni. Biztos van egy másik barátod is nem csak az az egy! Ezért valam prgramot is ki találhattok például: beszélgessetek, nézzetek filmet, meséljetek egymásnak történeteket, mennyetek el valahová futni, alugyatok ott egymásnál és rendezzetek egy pizsipartit, felelsz vagy merszezzetek, vagy akár aludni is tudtok. :D Én legtöbször gépezek gépen játszok facebook-ozok meg ilyeneket szoktam csinálni amikor télleg unatkozok. Vannak facebook likes oldalaim is arra szoktam postolgatni meg ilyenek. Nagyon jó amikor sok like össze gyűllik. :D Remélem ez segítség volt a gérdésedre. :)
2013. nov. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!