Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti elalvás előtt mire gondoltok?

Ti elalvás előtt mire gondoltok?

Figyelt kérdés
Közvetlen elalvás előtt, mikor már az ágyban fekszel, mire gondolsz? én arra szoktam hogy valakivel aki tetszik smárolok, stb.. és ha erre gondolok hamar elalszok. viszont ha másra akkor nem. miért van ez? ráadásul most nem tetszik senki és nehezebb ilyesmire gondolnom, így elaludnom is.

2015. okt. 8. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:

En arra hogy egy altalam elerhetetlen novel hempergek..:)

Kerdezo mennyi idos vagy ? Fiu vagy lany?

2015. okt. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
P*nára.
2015. okt. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Barátomra, de nem feltétlenül szexuálisan, inkább csak ölelgetés meg elképzelem, hogy itt alszik mellettem.
2015. okt. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
17 , lany. Most hogy nincs kire gondoljak, senki nem keltette fel az érdeklődésemet elegge , igy elaludni se tudok konnyen mert nincs kire gondolni.ezt mivel magyarázatok?
2015. okt. 8. 22:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont hogy elalvás előtt semmire se kell gondolni. Ha "kikapcsolod" az agyadat előbb el tudsz aludni.
2015. okt. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én legtöbbszőr a sulira/barátokra/közelgő kirándulásra vagy nagyobb eseményre szoktam gondolni, de legtöbbszőr ez nem tart sokáig mert hamar elalszok. ha meg nem tudok elaludni akkor gyakorlatilag akármire gondolhatok ugy sem megy.
2015. okt. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivhael Jackson, Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Padddy Kelly
2016. jan. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!