Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél, ha felkerülnél a...

Mit tennél, ha felkerülnél a Napiszar.com - ra vagy a Puruttya valamely oldalára?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 19:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én egyszer felkerültem napiszarra, egy olyan képpel, ami egy extrém buli előtt készült, és eléggé ki voltam festve. De lesz@rom, ha a sok kis netköcsög engem nézeget, hát tegyék azt.
2010. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Azt hiszem, elköltöznék, nevet és nemet változtatnék! Iszonyat szánalmasnak tartom.. Hogy lehet valaki ennyire primitív mint azok az ember akik oda felkerülnek! És tudjátok mit ku.vára meg is érdemlik! Persze, lehet radikális valaki és "húdekülönc vagyok" de ennek ára van, ami szerintem nem megfizethető! Mert amikor oda felkerülsz nem azt fogod nézni, hogy hú de vicces és milyen menő lettem! Hanem azok a kedves szemlélődők kommentárjait fogod túl súlyban érezni akik negatív hozzáfűzést adnak! Minden ember nagyobb feneket kerít a negatív, mint a pozitív behatásoknak! Sajnálom, de ilyen az ember.. Ez a néppora! Piszka!

További jó szórakozást eme intelligencia növelő szubkult. helyen!

2010. márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Megfizetnék egy nemzetközileg is hiteles, neves szakértőt, igazoltatnám vele, hogy a napiszar megsérti az USA szerzői jogi törvényét, kérnék egy igazolást a MyVIP-től is, hogy a szabályzatuk alaján a képenyag nem minősül szabad licencűnek, mellékelném a Fővárosi Bíróság ítéletét, miszerint az iwiw zárt, nem-nyilvános forrásnak minősül,


[link]


aztán, ha mindez együtt van, a napiszarszogáltatójának (Sharktech) ,,abuse'' címén


abuse (kukac) sharktech (pont) net


jelenteném, hogy a naspzar megsértette a saját tárhelyszolgáltatójának felhasználási feltételeit:



Acceptable Use Policy

The following are considered violations of SHARKTECH AUP (Acceptable Use Policy):


[link]


11. Copyright or trademark infringement: Use of the SHARKTECH service to transmit any material (by e-mail, uploading, posting or otherwise) that infringes any copyright, trademark, patent, trade secret or other proprietary rights of any third party, including, but not limited to, the unauthorized copying of copyrighted material, the digitization and distribution of photographs from magazines, books, or other copyrighted sources, and the unauthorized transmittal of copyrighted software.''

2010. máj. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

...és persze mindettől függetlenül, polgári per.


Ha még idejében venném észre, hogy képem van fenn, amikor még nem vonult le az ,,oltóbrigád'', akkor megfizetnék egy ügyes ifjúsági spzichológust, és ronggyá oltatnám vele a kommentelőket és a szerkesztőt.


A kommentelők gyerekek, tuilajdonképpen nem is kell haragudni rájuk, de a szerkesztők viszont elképesztően műveletlenek, az írásaik egysíkúak és laposak, ugyanazokat az unalomig ismert sablonokat sütik el minden nap. Ordító egérkék! Csak mindezt nagyon ügyesen tudják leplezni mellébeszéléssel. Nem kéne több, csak 3-4 felnőtt szakember a kommentelők közt, és ellentétére lehetne visszafordítani a szerkesztők összes erőlködését ,, a fagyi visszanyal''. 3-4 felnőtt szakembert még magánemberként is meg tudnék fizetni.

2010. máj. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Ha Jay Pedo tett volna ki, megkeresném személyesen.

Erre a blogra kitették az elérhetőségeit:


[link]


:D

2010. jún. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!