Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy ahogy...

Miért van az, hogy ahogy telnek az évek, az ember egyre gyorsabbnak érzi az idő múlását?

Figyelt kérdés

#élet #ember #tartam #megélt idő #duré
2015. okt. 18. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert peldaul 10 es 20 eves korod kozot 10 ev van ami az eleted fele.De peldaul 50 es hatvan eves korod kozott is 10 ev van de az csak az eleted egy otode, ezert tunik ugy hogy gyorsabban tellik az ido mikor oregszel.
2015. okt. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valahol azt olvastam azért érezzük így mert először még minden új, sok új dolgot tanulunk, felnőttként pedig már szinte mindent megszokásból rutinból csinálunk mondhatjuk mindennap ugyan olyan.
2015. okt. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én pont azt a két dolgot akartam leírni amit az előző kettő válaszoló, úgy hogy csak egyetérteni és zöld pacsit osztani jöttem.
2015. okt. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!