Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 16 eves 164cm 36kg lany...

16 eves 164cm 36kg lany vagyok, Akkarmennyit/akkarmit eszek nem jo. Olyan vagyok mint a szita. Betegsegem nincs, Vitaminok nem jok. Sokan ajanlottak vegso esetnek gyuroporokat, feherjeport. Szerintetek milyen fajtat, milyen mennyisegbe szedjek?

Figyelt kérdés
2015. okt. 22. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Orvossal már konzultáltál a problémádról? Vérvétel, egyéb kivizsgálásokon már átestél?

Azt hogy érted, hogy nem jók a vitaminok? A B-vitamin például serkenti az étvágyat, azzal megpróbálkozhatnál így első körben. Viszont az orvos fog tudni konkrétabbat.

A fehérjepor segíthet, illetve a torna, mint tömegnövelés.

2015. okt. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
...lehet giliszta is.
2015. okt. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen,at estem verveteleken stb..semmi problema nincs velem,etvagyam van,eleg sokat eszek,csak nem lattni meg rajtam,a 2.kerdezo meg nagyon vicces..:"D jah nem,meg sem.
2015. okt. 22. 12:52
 4/11 anonim ***** válasza:

Miért vicces?

Lehet?

Lehet. Nyilván nem egy 8 méteres férget nyeltél le, csak esetleg megnő ekkorára. Vizsgáltasd ki.

2015. okt. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szval,feherje port brobaljam meg?es meg is milyen fajtat,milyen mennyisegeben?
2015. okt. 22. 12:59
 6/11 anonim ***** válasza:
én is ilyen voltam csak fiúban, nincs ezzel baj. kezdj el sportolni, súlyzós edzéseket, attól megnő az étvágyad, és elkezd épülni az izomzatod, amitől nőni fog a súlyod és még az alakod is szuperszexi lesz :) hidd el, sokan irigyelnének hogy ilyen gyors az anyagcseréd. egyél teavajat, sajtot. szerezd be vagy töltsd le anita bean modern sporttáplálkozás, és anita bean erősítő edzés című könyveit, abban minden infó megvan. porból sztem a jumbo nevű narancssárgát egyed, de ha nem edzel mellé akkor gyakorlatilag csak átmegy rajtad majd, nem sokat ér. ha meg zsírosodni kezdesz, akkor nőni fog a hasad meg a feneked és csak csúnyán fog mutatni. izomra kell gyúrnod. ne félj, a vállad nem lesz széles.
2015. okt. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom,sokat segitetel!:)
2015. okt. 22. 13:14
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy szitaként olyan csúnya lehetsz...

Mit, mennyit és mikor eszel?

Fehérjét csak akkor szedjél, ha eljársz sportolni.

Mozogni viszont kell, nagyon is!

2015. okt. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A 2. Nem mondott hülyeséget, sőt!

Nem egy modell szándékosan termeszt magába gilisztákat,hogy normálisan tudjon enni, mégse hízzon. Ez egy bevállt módszer, csak sajnos nem egészséges. A háziállatok is lehetnek gilisztásak, ugyanígy az emberek is.

Szerintem vizsgáltasd ki magad gilisztákra is, ha negatív lesz, akkor pedig valószínűleg csak túl gyors a metabolizmusod és azért nem tudsz hìzni.

Viszont ez a 36kg nagyon kevés, csont és bőr lehetsz ezek alapján, ez pedig már egészségügyi szempontból sem kedvező.

Mennyit szoktál naponta enni? (kérlek, ne azt írd, hogy sokat, próbáld meg felvázolni a napi táplálékbeviteled)

2015. okt. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Giliszta akár tényleg lehet.


A sport talán nem hülyeség, viszont a különféle csodaszereket hagyd későbbre, a súlyoddal simán híznod kell hétköznapi kajával is, ha azzal nem megy - szerintem - a porok sem fognak segíteni.


Vizsgáltasd ki magadat egy másik orvossal is, nekem van olyan ismerősöm akinek a gyerekét évekig félrekezelték, mert az orvos rossz diagnózist állított fel. Hátha ez a doki is téved, az egészséged a legfontosabb, egy új vizsgálatot megér!

2015. okt. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!