Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is érzi sokszor úgy, hogy...

Más is érzi sokszor úgy, hogy ami este még hatalmas problémának tűnt, és nem tud elaludni miatta, az reggel már nem is tűnik olyan nagy gondnak?

Figyelt kérdés
Én már sokszor jártam úgy, hogy este nem hagyott aludni valami probléma. Viszont reggel már nem is tűnt olyan vészesnek a gond. Egyedül vagyok ezzel? Normális ez így?
2009. aug. 14. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Nekem pont fordítva szokott lenni. Például egy vizsga/verseny előtt. Este még teljesen nyugodt vagyok, biztos vagyok benne, hogy minden menni fog, de másnap reggel 150-es vérnyomással ébredek, remegek és nem bírok enni :D
2009. aug. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott ilyen lenni. Esténként szorongok, hogy így úgy nem jó, aztán reggel megállapítom, hogy ezt egyszerűen meg lehet oldani, nem is probléma. Talán attól van, hogy este sötétben magányosan kiszolgáltatottnak érzem magam a problémáimmal szemben. Nappal pedig tettrekész valaki vagyok, aki képes megküzdeni a dolgokkal. Hmm kicsit skizo :P
2009. aug. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Aha, már jó ideje észrevettem, úgyhogy ha nekem rossz a kedvem, valami baj történt, vagy bármi, akkor ha lehetőségem van rá, akkor megyek aludni, már 1óra is elég, hogy tisztábban lássak.
2009. aug. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!