Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sas orrom és keskeny "vágott"...

Sas orrom és keskeny "vágott" fülcimpám utalhat valamilyen nemesi származásra?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a Habsburgok bizonyos ágazata rendelkezik ilyen külső jegyekkel és érdekelne, hogy tudnék ennek utána járni? Próbáltam családfát készíteni de csak a nagyszülőkig tudtam eljutni. A családom korábbi generációiról nem tudtam informácíót szerezni. Az önkormányzatnál is érdeklődtem, de nem voltak valami készségesek. Hogy deríthetném ezt ki? Az viszont kiderült, hogy nagyapámank volt egy jellegzetes németes akcentusa a beszédjében, ezt egy távolabbi rokonon keresztül sierült kiderytenem.

2015. okt. 26. 07:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Már elkezdtem tanulni németül, ha esetleg feltételezett osztrák rokonaimmal valaha találkoznék tudka azért pár szót váltani velük. Eins zvei drei:)
2015. okt. 26. 07:10
 2/8 anonim ***** válasza:
LOL :-)))
2015. okt. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet Gyurcsány az egyik közeli rokon, csak elpasszolt valakinek.
2015. okt. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Ha ez nem valami troll kérdés válaszolok pár szóban.

Nem az önkormányzatnál kell családfát kutatni. Levéltárban és egyháznál kell. Ezen kívül van kimondottan erre szakosodott kutatók akik pénzért megteszik.

Valószínű nem vagy nemesi származású, ha az lennél akkor tudta volna a nagymamád vagy valaki. Lett volna családi címer stb...

2015. okt. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
:DD Te vagy Vlad Tepes leszármazotta [link]
2015. okt. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy vulkáni vagy?
2015. okt. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem bántásként, de zsidó származásra is utalhatnak ezek a külső jegyek.
2016. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az nem zvei hanem zWei duplavével. Amugymeg lehet h ban ez a nemesi származás cucc de nemtudom minek akarod kideriteni:/ de szerintem ne az önkormányzattól kérj segítséget
2017. dec. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!