Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jellemváltozás. Hogyan?

Jellemváltozás. Hogyan?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, egy teljesn átlagos problémám van, amire valószínű az átlagos válaszokat fogom kapni de azért hátha mégsem. Nem vagyok megelégedve magammal, mindig meg akarok felelni valakinek. Ha egy társaságban vagyok mindig alul érzem magam. Alábecsülöm, nem értékelem magam.

Soha nem élek a pillanatnak, minden helyzetben azon töröm az agyam, hogy vajon mi rossz történhet éppen amivel még lejjebb sülyed az önbizalmam. Általában senkivel nem beszélem meg a bajaimat mert félek, hogy megunják, esetleg még lejjebb kerülök a ''rangsorukban'' ahol már így is legalul vagyok a csendes és gyáva jellemem miatt. Bárhogy is próbálom, nem tudok változtatni, pedig nagyon szükségem lenne már rá...


18/f


2015. okt. 29. 14:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Kicsit több önbizalmat:) Ennyire nem becsülheted alul magad..

Rossz dolgokon ne ragodj, nehogy a vegen meg tenyleg bekövetkezzen. Probalj mar meg kicsit pozitivabban gondolkodni, tudom neha nehez de azert probald meg:)

2015. okt. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!