Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van jókedvem?!

AllThoughtsNoActions kérdése:

Miért van jókedvem?!

Figyelt kérdés
azt hiszem tapasztaltam már ilyet régebben is, de az utóbbi években nem volt jellemző. csak úgy ni jó kedvem van, szinte eufórikus állapotban vagyok, jön, hogy kacagjak, de nincs is rá okom, inkább lenne az ellenkezőjére. és általában inkább rossz a kedvem, gyakran elkeseredett. most meg egészen pozitív a gondolkodásmódom és bizakodó, de egyben zavart is vagyok. és már semmiben sem vagyok biztos, amit eddig gondoltam. mégis mitől van jókedvem?! bipoláris zavarom van? vagy hormonazavar?(nem szedek semmit!)

2015. okt. 31. 14:24
 1/3 anonim válasza:
Ha tizenéves vagy ez előfordul ám ha változott valami kicsi az életmódodban az a tudtod nélkül is örömet okozhat. Pl több sportolás barátok stb
2015. nov. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
talán igazad van, Adolf! valami biztos változott. talán az életszemléletem vagy a másokhoz való hozzáállásom. valami biztos.... köszi a választ!
2015. nov. 5. 15:55
 3/3 anonim válasza:
Nincs mit és sose kérdőjelezd meg a boldogságot annál nincs jobb dolog bármi is jelképezi számodra azt :) legyen szép estéd
2015. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!