Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnék kibékulni a...

Hogy tudnék kibékulni a környezetemmel?

Figyelt kérdés
Úgy érzem rossz helyen rosszkor születtem és egy csődtömeg vagyok.
2015. nov. 11. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért érzed úgy? Mi a gond?
2015. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán keveset beszélsz emberekkel és ha beszélsz is, akkor görcsölsz és nem engeded el magad. Próbálj meg társaságba járni (ha nem jársz) és engedd el magad! Próbálj nyitott lenni és beszédes. Még az is lények mennyi idős vagy. Ha 14-18, akkor sokaknak megfordul a fejében hogy "én egy senki vagyok"
2015. nov. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha még tini vagy akkor biztos h kinövd, de ha nemis akkor gondolj arra, hogy egy lehetőségekkel teli helyre születtél,már csak ezért is piszkosul szerencsés vagy, gondolj bele, mi lenne ha te is a menekültek között lennél, na akkor gondolkodhatnál ezen, de így, csak annyi kell, hogy csináld amit szeretsz, de azt 1000rel,legyen az bármi, ne a pénz vezéreljen, és akkor úgy fogod magad valakinek érezni, hogy ez is vagy!!:))
2015. dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!