Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért utál mindenki? Képtelen...

Miért utál mindenki? Képtelen vagyok kijönni a környezetemmel?

Figyelt kérdés
kb. 2 évvel ezelőtt rengeteg barátom, haverjaim voltak. Most már csak 3-4 ember. A suliban, a koliban nem tudok kijönni az osztálytársaimmal. Régen nem voltam ennyire semleges, és szürke. Megosztó személyiség voltam. vagy utáltak avgy szerettek, de most meg semmi ilyen. Mit csinálhatnék? legyek megint nagypofájú utálkozó? Semmi kedvem hozzá... help!

2012. szept. 23. 13:49
 1/4 anonim válasza:
ne legyél csak azért bunkó,hogy elfogadjanak..nem a barátok mennyisége,hanem a minősége számít
2012. szept. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazad van, bár a minőség is elég gyatra...:(
2012. szept. 23. 13:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit értesz ez alatt ?
2012. szept. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kamubarátokat kerüld meg az igaziakra meg vigyázz! Nem kell olyan személyiségnek lenni amilyent te nem akarsz, legyél csak önmagad!
2012. szept. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!