Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rossz a lekiismeretem, amiért...

Rossz a lekiismeretem, amiért egyszer füveztem, szerintetek ez nagy baj?

Figyelt kérdés
Tiszta normális füvet szívtam cp-be tekerve, dohánnyal. Tehát nem Herbál, semmi ilyesmi vegyület. Úgy jutottam hozzá, hogy osztálytársam benne van ezekbe a dolgokba, viszont ő csak tisztát szív (évek óta szívja, de e mellet élsportoló). Kérdeztem lehet-e bajom, ő azt mondta ha bajom lenne bármennyi pénzt fizetne, mert a normális fűtől nem lehet bajom, csak a herbáltól. Ez igaz, ugyan is nem lett tőle bajom csak nevettem, illetve flasheltem 1-2 dolgot. Viszont láttam ismerősömet Herbálozni, ő eleinte nevetett, utána falfehér lett, és erős hányingere, fájdalmai lettek. 15 éves vagyok, 1 éves gimmnazista. Szerintetek nagy gond ha kipróbáltam? (már kb 1 hónapja, azóta nem szívtam nincs hiányom)

2015. nov. 15. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért mert életedben egyszer kipróbáltad, attól még nem lesz semmi bajod a jövőben.

Sok mindenki kipróbálta és sokan vannak, akiknek nem jött be, fiatal volt, azt gondolta milyen buli lesz, aztán mégse és normális drogmentes életet él.

Én is kipróbáltam a füvet kb. 17 éves koromban, olyan rosszul lettem tőle, mint az állat, mondtam, hogy soha többet. És nem is éltem vele azóta sem és nem is tervezem.

2015. nov. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem baj. Csak ne szokj rá...
2015. nov. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem, nem gond. De inkább idd magad minden hétvégén full részegre, balhézd ki magad, hiszen azzal semmi gond nincs és a lelkiismereted is tiszta marad.
2016. márc. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!